Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik van messzebb, és...

Melyik van messzebb, és melyik a nagyobb bolygó?

Figyelt kérdés
(Uránusz,Mars,Jupiter)?
2012. júl. 10. 23:42
 1/7 A kérdező kommentje:
(A Földtől)
2012. júl. 10. 23:42
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Ha már keresni lusta voltál, legalább olvasd el.

(bár a bolygók sorrendjét és a legnagyobbat nem tudni vagy nagy butaságra, vagy nagyon fiatal korra utal - bár akkor a kérdést sem tudtad volna kiírni).

2012. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mért ne lehetne megválaszolni a méreteket ?:)
2012. júl. 10. 23:46
 4/7 A kérdező kommentje:
de kösz a linkeket!
2012. júl. 10. 23:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már megtaláltad a legtávolabbit, el is indulhatsz arrafelé. :D
2012. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem bunkóságból nem írtam konkrét választ, de ha nem voltál képes hogy 1 db szót beírj a Google-be három alkalommal, és helyetted megtettem, legalább magadtól informálódj.


Ezekre azért egyértelműen választ kapnál segítség nélkül is, csak sokan bevallottan szeretik hangoztatni, hogy 'ha más helyetted megkeresi és eléd rakja, az kényelmesebb'.

2012. júl. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én annyit írtam volna be a google-ba, hogy "naprendszer". Azonban ez olyan kérdés, hogy 100 10 év fölötti emberből illik 100-nak ismerni e a választ. Nyilván nem a konkrét méreteket, hanem a nagyság szerinti és a naptól való távolság szerinti sorrendjüket.


Egyetértve a 00:33-as váalszolóval, még annyit jegyeznék meg, hogy nem igazán lehetsz funkcionális analfabéta. Ahhoz ugyanis túl igényes nyelvileg az írásod.

Emiatt viszont érthetetlen, hogy miért nem magadtól keresel rá. Többet tanulsz belőle, és jobban rögzül.

2012. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!