Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Most az igen okosakat kérdezem...

Cliché kérdése:

Most az igen okosakat kérdezem : ) Mi történik egy tollal (madár) ha elengedjük a holdon?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Leesik...
2012. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Leesik, csak 6-szor kisebb gyorsulással mint a Földön, mert hatodakkora a gravitáció. Ami persze nem igaz, mert nincs légkör és ezáltal nincs közegellenállás, úgyhogy egy kicsit gyorsabban mint a hatodrésze, de nem olyan sokkal! :P
2012. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Antimod ***** válasza:

Gondolom az egykori egyetemista-felmérős videóra hajaz a kérdésed. Még tanárok is azt mondták rá, hogy lebeg. A legjobban azon mulattam, amikor valaki kifejtette, hogy elszáll az űrbe a centrifugális erő hatására. :D

Ja, és még meg is indokolták: a Holdon NINCS gravitáció!

2012. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerencsére vannak az emberiségnek űrutazói, akik egyszer és mindenkorra eldöntötték a kérdést:

http://www.youtube.com/watch?v=KDp1tiUsZw8

2012. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A helyes válasz: elindul (a hodal együtt), a közös tömegközéppont irányába.
2012. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel ezt a kérdést hogy rá tudok e cáfolni egy statisztikára amiben az ált hogy egyetemisták körében feldobták ezt a kérdést és 2010 es évben az egyetemisták 74% azt mondta hogy lebegni fog és nem leesik :)
2012. júl. 13. 19:33
 7/14 anonim ***** válasza:

Nyilván amerikai egyetemisták voltak, és nem reál egyetemen.

Ott ez elég biztató eredménynek tekinthető... legalább ennyi értelmes ember van ott is... úgy tudom, már van iskola, ahol betiltották az evolúció tanítását és bevezették helyette a 6000 éves Földet.

2012. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem..Magyar egyetemisták voltak...Az elit ELTE és BME...Persze a gazdász és bölcsész diákokat kérdezték :D:D:D:D:D:D:D
2012. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Antimod ***** válasza:
És tanárokat is, mint fentebb írtam. :)
2012. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Persze a gazdász és bölcsész diákokat kérdezték :D:D:D:D:D:D:D"


Nem csak őket...

2012. júl. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!