Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerinted mi fogja okozni a...

Szerinted mi fogja okozni a világvégét?

Figyelt kérdés

A maja naptár szerintit. Politikai és gazdasági összeomlás, háború, elszabadult vírus, természeti katasztrófa vagy esetleg külső behatás: meteor/ufo?


(Azt, hogy nem hiszel benne/nem lesz, kérlek ne írd. Ha így gondolod nem is kell válaszolni, vagy csak mondd el, mit képzelnél el.)


Köszönet! :)



2012. júl. 21. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Hát hogyha muszáj lenne, hogy válaszoljak, akkor én azt mondanám, hogy a legvalószínűbb világvége ok az emberi félelem a világvégétől.

Én igenis el tudok képzelni fanatikus csoportokat, akik a világvégét kihasználva úgy gondolják, hogy akkor ők bármit megtehetnek, és ha nem is globálisan, de néhány ember számára ez valóban a világvégét fogja jelenteni.

Én egy szóval sem mondom, hogy lesznek egyáltalán ilyenek, de úgy gondolom, hogyha tényleg eljön a világvége néhányunk számára, akkor az ilyen módon fog lesújtani.

2012. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Mi a keresnivalója ennek a kérdésnek a Tudományok témakörben? Miért nem az ezotériába írod? Ide általában azok a kérdések kerülnek, amelynek van bármiféle tudományos háttere, általában tényeken vagy feltételezéseken alapulnak, nem ostobaságon és több ezer éves naptáron.
2012. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

A nap kihűlése.



Majd 5 milliárd év múlva kb.

2012. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Véleményem szerint a legvalószínűbb a háború. Akár egyetlenegy nukleáris bomba (kobaltbomba) akár több hónap alatt kipusztíthatná a felszíni életet.
2012. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
68%
Szerintem valami nagy vihar lesz, kidőlnek a fák, aztán azok mondjuk beszakitják a házakat.. ufok is jönnek majd utána. :D
2012. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi 1, 4, 5. :)


1: Igen, ilyen válaszok tökéletesen azoktól, akik nem hisznek benne. :) És ebben is van valami, hogy az emberek biztos hogy meg lesznek őrülve, és rendbontás is lesz akkor is, ha amúgy semmi se történik.


Nem tudom melyik témakörbe illik igazán ez a kérdés, elnézést, ha rosszba került...

2012. júl. 22. 00:04
 7/13 anonim válasza:
a pénz
2012. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A természeti katasztrófa nem kizárt.
2012. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
50%
te
2012. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
A világvégének jönnie kell, ha nem jön magától majd elhozzák az emberek, akiknek már nincs jövőjük... Ha magától jön, akkor remélem zombik jönnek:D és az összes mocskos haszontalan embert(politikus, bróker, ügyvéd, rendőr, bűnöző, stb) kinyírják. Ha nem jön magától, akkor pedig ki kell menni az utcára, és újraosztani a világ vagyonát, a 90%-99%-al úgysem bírnak ki, lásd London. És ha mi magunk ez utóbbi módszerrel hozzuk létre a világvégét, akkor beteljesítünk egy jóslatot, és ez szerintem frankó.
2012. júl. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!