Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valami link, leírás? Bővebben...

Valami link, leírás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nos, én igazán szeretem az emberek megfigyelését, és minden ilyen jellegű dolgot. Ezért most, MÉLYEN beleszeretnék merülni az ilyen dologba mint például azt hogy hogyan manipuláljak bizonyos embereket, kisebb dolgokra. ( Nem, nem török világuralomra.. )Tehát, manipulálást, és kitalálni hogy mit gondolnak az emberek és az idő most velem van, hiszen éppenséggel bőven van szabadidőm és egy áldozatom is. ( Testvérem.. ) Ezért ha tudnátok valamilyen linket, vagy leírást adni arról hogy hogyan kezdjek bele az egészbe és hogyan folytassam ezt akkor azt megköszönném.

2012. aug. 2. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Járd az utcákat este és vigyél egy noteszt ! Nézd meg ahogy egy drogdíler árulja franyóhernyót ! És keress egy másik drogdílert akinek nem akar fizetni a vevő , hogyan veszi rá

( nekem elég lenne egy skorpió ) , hogy fizessen . Én ugyanígy vagyok vagyok a kémiai kísérletekkel , beviszem a noteszt . És ugyan így a biológiaiakkal . ( Halakat kényszerítek mutációra , alkalmazkodásra annak érdekében , hogy kibírják a savas , extrém hőmérsékletű vizet .

2012. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!