Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg van egy...

Szerintetek tényleg van egy luxusbunker a Balaton alatt ami a 2012 világvége miatt épült?

Figyelt kérdés

[link]


Balatonkilitin(siófokon) lakom és kíváncsi vagyok elhiszitek-e ez? És mi lenne ha megkeresném a bejáratót?Tudom hogy nem engednének be de legalább lenne egy biztos bizonyíték hogy tényleg létezik ilyen.Mi a véleményetek?


2012. aug. 5. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

állítólag nagyon népszerű a gazdagok körében a bunkerépítés (így az egész világon), úgyhogy nem olyan hülyeség sztem.


jesse venturának van egy dokumentumfilmszerűsége erről.

2012. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már. Még ha el is tekintünk a rendkívül ostoba honlaptól, amit forrásként jelöltél meg, a különböző helyekről összeollózott, semmiben sem hasonlító illusztrációs képektől, valamint az olyan paradoxonoktól, hogy bár a "NASA hivatalosan megerősítette", mégsem szerepelt hasonló egyetlen híradásban sem, akkor is ott marad a kérdés, hogy hogy a jó francba tudnának titokban egy ekkora építmény letenni a Balaton közepébe (máshol a vízmélység nem elég ahhoz, hogy elfedje az összes emeletet), ha egy négyes metró is tíz évig tart...
2012. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Menjél csak, keresd!


Egy hiszékeny idiótával kevesebb lenne az interneten!

2012. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit bántod, lehet, hogy csak fiatal.
2012. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből elmondani mindenek! Utálom az ilyeneket mint te.Véleményekre voltam kíváncsi és egyből le vagyok baszva...
2012. aug. 5. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Le hát, mivel itt már egy-ketten megírtak pár ezer normális hozzászólást, ennél fogva eléggé intelligensnek tekinthetők ahhoz, hogy téged "leb*sszanak"!

Amúgy nem, szerintem nincs luxusbunker a Balaton alatt.

G.

2012. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cuprum ***** válasza:

persze hogy van, ott melóztam építkezőként..

[link]


Amúgy szerintem ez a történet valahonnan ebből bontakozott ki:

[link]

2012. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Basz-hatod, semmitől nem véd, pár hónappal tovább húzod mint a többiek, aztán kipusztulsz te is mint a dínók, ha persze lesz valami. Bunker nem menedék, csak elő-kripta számodra.
2012. okt. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!