Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a holografik...

Mi a véleményetek a holografikus univerzumról? Pontosabban az elméletről.

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég abszurd, ha bebizonyosodna az nagyon megváltoztatná az emberiséget.
2012. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekesnek és izgalmasnak találom de ha ez bebizonyosodna akkor az borzalmas lenne mert újabb milliónyi kérdést vet fel amikre választ kéne találni.
2012. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs valós alapja.
2012. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15:55:


Kicsit bővebben kifejtenéd? Én csak annyira ismerem az elméletet, amennyit olvasni lehet róla ismeretterjesztő irományokban, és az nem sok.

2012. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is csak annyira ismerem. Elég sok filmet néztem ami ezzel a témával foglalkozik, illetve cikkeket is olvastam.

Szerintem van valóságalapja, de ismét hangsúlyozom szerintem. Ezért vagyok kíváncsi mások véleményére. :)

2012. aug. 14. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekesnek nagyon érdekes, bár mivel jelenleg alapvető ismeretekkel SE rendelkezünk a feketelyukakkal kapcsolatban, ami van az se nagyon van alátámasztva, így a holografikus univerzum szerintem kicsit még várathat magára.


Am tudsz linkelni filmeket/cikkeket erről a témáról, érdekelne. Köszönöm!

2012. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!