Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Segitségeteket szeretném...

Rozsa13bela kérdése:

Segitségeteket szeretném kérni segítségeket?

Figyelt kérdés
Pánik betegségben és depreszioban szenvedek köszönhetöen magamnak .:( fel volt irva nekem 0,25ös gyogyszer viszont kifogytam belőle és sufniban találtam egy 0,5 mg os frontint viszont nem tudtam hogy az már félnek számit a hülye agyamal 2 szemet 1x bevettem :SSSS De viszont tejet ittam rá utána mikor lenyeltem !! , tehát ma 5kor be vedtem egy 0,25 mg os frontint 1 szemet !! utána most 9kor bevedtem 2x,05 öset :( nem tudom olvastam uttána hogy valami komáhóz vezet ha túl adagolom magamat szerintettek mit kéne tennem , felhivtam az ügyeletett azt mondták nem lesz semmi bajom de máskor ne vegyek be ennyit :) ez kicsit meg nyugtatott de azért még mindig félek egy kicsikét valami válasz ?

2012. aug. 14. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvosok jobban tudják, nyugodj meg, mert ha magad spanolod még tüneteket képzelsz és rosszul leszel.
2012. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tanácsom: készülődj a lefekvéshez, mert egy jót fogsz aludni. Más bajod nem lesz. Bár lehet, már alszol is.. :)
2012. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi skacok XDD .. Jahh kicsit álmos vagyok :)) szerintem majd délután 5kor fogok felkelni am cs-zek lefoglallom magam játszok XDD de majd lassan lefekszek :)
2012. aug. 14. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!