Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Alomgép? (Kérdésed túl rövid,...

Alomgép? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Valahol van olyan gép,amit ha az embere rákötnek tudják befolyásolni az álmait ,el tudják altatni ,vagy olyan gép amivel mi magunk tudjuk befolyásolni álmainkat ?

Vagy valami olyasmi gép ami az Eredet című filmbe volt hogy közös álmot állít fel ?



2012. aug. 23. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs. Olyan gép van, ami rá tud ébreszteni, hogy álmodsz és akkor te irányíthatod
2012. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

és akkor milyen mértékbe irányíthatod az almodat ?

Tudnál valamit linkelni milyen ez a gép ?

2012. aug. 23. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ez gyakorlatilag a tudatos álmodás előidézésének az egyik módszere csak

idézem: "Jelzőkészülék [szerkesztés]

Az alvásnak több fázisa van, az álmodás túlnyomórészt a REM fázisban történik. Jellemzője a gyors szemmozgás, szabálytalan légzés, a mozgatóizmok átmeneti lebénulása (alvásparalízis). Egy készülék a gyors szemmozgás érzékelése esetén jeleket küld az alvó személynek (például fényvillanásokat a szemhéjra), aki ezt érzékeli és tudatára ébredhet."

és akkor olyan 80%-ban tudod irányítani, nekem legalábbis ilyen arányú kb, ha tudatosan álmodok. Sajnos több infót nem találtam a szerkezetről

2012. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kösz a választ :)
2012. aug. 25. 11:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudatos álomban gyakorlatilag korlátlan a hatalmad minden felett. Ami az Eredetben látható, az mind megtehető egy tudatos álomban, leszámítva persze a valós résztvevőket. Még a projekciók "tudatát" is lehet manipulálni, próbáltam. Sőt, teremteni is lehet. Tárgyakat, embereket, bármit.


Az a legviccesebb, amikor ráébreszted egy projekciódat arra, hogy ő egy projekció. Elég furcsán viselkednek olyankor. :D

2012. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mennyi idő alatt tanultad meg irányítani az almodat ?
2012. aug. 26. 10:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hónap, de intenzív gyakorlással már egy hónap alatt sikereket érhetsz el.
2012. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kosz szépen ,már várom :)
2012. aug. 26. 21:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Van az agykontrollnak egy álomkontroll nevű része, ami abból áll, hogy elalvás előtt meditatív állapotban beprogramozol magadnak egy álmot, majd ebből az állapotból alszol el úgy, hogy már elkezdted vizualizálni.

Egyébként minden, ami az Eredetben van igaz. Lehet másokat gondolattal befolyásolni, és ez a telepatikus képesség a legerősebb, mikor az ember álmodik. Ugyanígy szintek is vannak, ha nem is 9 vagy mennyi, de négy: béta, alfa, delta, theta. Az utóbbi 2 az alvás szintjei.

2012. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De, amúgy vannak olyan szintek, mint a filmben. Létezik olyan álom, amiből ha felébredsz, még mindig álmodsz, csak egy kicsivel közelebb vagy a valósághoz. Tehát álmodban álmodsz. Nekem így volt négy szint mély álmom, de azt már nagyon durva megélni, borzasztó sok időnek érzi az ember, felébredni utána olyan, mintha hetekig máshol lettem volna.


Az álom alatti telepátiában már kételkedem, de csak azért, mert azzal kapcsolatban nincs személyes tapasztalatom.

2012. szept. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!