Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az a feltevés...

Szerintetek igaz az a feltevés hogy az ember még nem járt a holdon?

Figyelt kérdés
van egy tudós ˙(nevét nem tudom) aki azt állítja hogy a felvételek amit a holdon készítettek HAMIS.Tik mit gondoltok erről.

2012. aug. 24. 09:38
1 2
 11/18 anonim válasza:
2012. aug. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%
így van. nem jártak a holdonb.,
2012. aug. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Zoli 93 válasza:
17%

Az első holdraszálásnál 1969-ben nem volt holdraszálás.Én tudom hol készült a holdraszálás pillanata Földön pontosan 51-körzet-nél készitették.Ugy alakitották ki,mintha a holdon látszodjon.

Amikor mán beszáltak az űrhajosok az úrhajoba akkor utánna mint a bűvészek el is tűntek belöle.

Az űrhajon volt egy titkos kijárat ahol kimászhattak belőle.

Persze eztet senki sem láthatta meg.Amikor a űrhajot fellőték akkor mán senki se volt benne.

A NASA nem merte megkockáztatni az űrhajosok életét.

Amit Tv-ben látott az egész világ amikor holdra száltak akkor nem az igazi volt hanem ami Földön vettek fel azt látták.

A trükk benne az, hogy eztet már korában felvették az 51-körzetnél.

Holdon készített felvételek HAMISAK.Nehezen de észre lehet venni melyik az igazi.

Én szerintem a holdon volt mán ember csak nem 1969-ben.

Mindenki biztosan hallot már azt mondák a NASA -nál,hogy közet mintát hoznak a holdról az igazság az,hogy nem közet mintáé mentek hanem idegen technologiáé.Valami van ott furcsaság amit mi nem tudunk.

Ezt jelenti,hogy volt mán ember a holdon,hogy mikor volt elöszőr ezt nem tudom.Mondani bármit lehet.Hazudozni pedi végkép tudnak.

Még hosszabban tudnék írni erről a dologról röviden ennyi!

2012. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, Zoli93 osztja az észt máshol is, látom :D


De legalább rendesen mondanád a marhaságot, de nem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__33..


Itt azt írtad, hogy 1962-ben már jártak ott. Itt meg azt írod, hogy nem merte kockáztatni az életüket (dacára, hogy jópár űrhajós meghalt a balesetekben).


Remélem, csak idióta trollkodó vagy :)

2012. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szereted a palacsintát?
2012. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
igen
2012. nov. 1. 17:56
 17/18 anonim ***** válasza:

"Szerintetek igaz az a feltevés hogy az ember még nem járt a holdon?"


Nem feltevés, hanem tény. Nem véleménykérdés, nem attól függ, hogy SZERINTEM vagy mások szerint igaz-e, hanem egyszerűen igaz.


Egy olyan projektet, ami ennyi ember együttműködését, koordinálását igényli, amibe belelát valamilyen szinten a NASA utolsó technikusa, kisemberei is, azt nem lehet egyszerűen hamisítani. Már akkor kiszivárgott volna. Aztán az is hülye szerintem, aki elhiszi, hogy az USA vagyonokat költ a holdraszálláshoz szükséges technológia kifejlesztésére, űrhajó megépítésére, üzemanyagra, aztán embereke nélkül lövi fel a hajót. Mert gondolom azt ugye még te se vitatod, hogy a hajó elkészült és fellőtték. Erről felvételek vannak, szemtanúk vannak rá. A "nem-is-járt-ember-a-Holdon!"-hívők szerint mi történt úgy egyébként azzal a hajóval? Elengedték csak úgy az űrbe?


Aztán az is alátámasztja ezt az egészet, hogy mindez egy olyan korban történt, amikor a két szuperhatalom presztízsversenyt vívott, így az USA indítéka is passzol a történetbe. Semmi ellentmondást nem találok benne. Nézzük a másik oldalt:


Van egy csomó ember, aki bizonyítékok nélkül, könnyen cáfolható hülyeségekre alapozva állítja, hogy nem történt meg a dolog. Ismert tény, hogy a félművelt emberek imádják az összeesküvéselméleteket, amik anélkül juttatják őket ahhoz az érzethez, hogy baromi okosak, hogy át kéne rágniuk magukat sok "unalmas könyvön" és egyetemi előadáson, ami megadná a valódi műveltséget, amivel átlátnának az ökörségeken. Az ilyen összeesküvés-elméletek a buta ember szellemi drogjai. Ugyanúgy esküdöznek sokan erre, mint az érdeklődés hiányában elmaradt világvégére esküdöztek. Szerinted mi a valószínűbb: hogy az USA a hidegháborús farokhosszméregetés következményeként pénzt és energiát nem sajnálva felépített egy űrhajót, kiképzett egy legénységet és fellőtte az űrhajót, amit hús-vér emberek láttak, csak azért, hogy átverje a világot, vagy az, hogy elégedetlen kisemberek kitalálták, hogy ez hülyeség, és az internet korában ez meme-ként villámgyorsan elterjedt?

2013. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha az amerikaiak nem jártak a Holdon, akkor a szovjetek miért nem kürtölték ezzel tele a világot?
2013. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!