Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Origo nyelvvizsga?

Csokola'de' kérdése:

Origo nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem mondani Origo középfokú-felsőfokú nyelvvizsga tippeket, trükköket hogy jobban sikerüljön a vizsga és hogy ne menjen el sok pont pár apróság miatt?

2012. aug. 24. 18:33
 1/5 A kérdező kommentje:
egyébként angol nyelvről van szó!
2012. aug. 24. 18:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Én voltam Origós középfokú szóbelin angolból.

A beszéd nem volta nehéz.Szerintem a magnóra hajts rá.

Hallgass sok szöveget,tvből meg angol listeninges könyvből.

Részben úgyis a szerencse kérdése,szóval főleg ezeket tudom mondani.Illetve dolgozz ki tételeket hogy azokkal legyél tisztába.

2012. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a magnó egyáltalán nem volt nehéz. Én az írásbeli résszel szenvedtem meg, a hülye nyelvtani fordulatokat nagyon szerették.
2012. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is inkább az írásbelitől félek. Engem az Angolról-magyarra fordítás és a Szövegértés bosszantott fel van hogy olyan kifejezéseket írnak vagy olyan bonyolultan van megfogalmazva egy egyszerű szöveg is akár, hogy nem értem a lényegét.
2012. aug. 30. 18:46
 5/5 anonim válasza:
Ha félsz az írásbelitől, ami mondjuk érthető, akkor miért nem párosítod egy másik nyelvvizsgával, amik nem annyira nyelvtan központúak? Pl. egy BME vagy Pannon írásbelivel? Csak azért kérdezem, mert én is Origón tettem le a szóbelit, és szerintem elég egyszerű volt (nem véletlenül mentem arra), még a magnó sem volt annyira vészes, bár tény, azt sokat kell gyakorolni, és Pannonon tettem le az írásbelit, ami szintén nem volt egy nagy ördöngösség. Persze ha célirányosan készülsz. Sok sikert hozzá!
2012. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!