Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Meg lehet halni az üveggyaopot...

Meg lehet halni az üveggyaopottól? Vagy az üvegszáltól? Igaz hogyha bele megy a kezünkbe vagy hasonló, elindulhat a szervezetbe, és ha szívhez ér meghalunk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem a szervezet kilöki! ilyet marhaságot ki mondott?!
2009. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem igaz és már markoltam meg üveggyapotot, és még élek!!!Persze nem tudtam hogy az az! Csak nagyon nagyon szúrja a kezed,olyan mintha kis tűket szurkálnának beléd, ha hozzáérsz valamihez, mert a gyapot ugye beleállt a bőrödbe,és nem is lehet egyébkén kiszedni,csak kiáztatni a vizben.Szval ne nagyon fogdosd...
2009. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ez nagyon durva!!! Hogy lehetne tőle meghalni??? Téged valaki jól megszívatott.
2009. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
17%
Miért meg akarod enni?
2009. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Igen, meg lehet halni tőle. Azért olyan veszélyes, mert átlátszó (nagyon nehéz megtalálni, nem látszik semmilyen képen) és tényleg vándorolni tud a szervezetedben. Aki üvegszállal, üveggyapottal foglalkozik, annak tanítják is ezt.

Azon pedig ne csodálkozz, hogy ha bekerül a vérkeringésbe, akkor elérhet a szívhez is. Bár mondjuk az nem kötelező, hogy rögtön meg is haljál tőle.

2009. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én feküdtem (!!!) bele üveggyapotba, és bár hihetetlen pocsék volt, még élek. De senkinek nem kívánnám, rohadtul fájt és egy csomó helyen elgennyesedett.
2009. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
meg, ha forrón eszed meg.
2009. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bius.dino válasza:
én most éltem át ezt az élményt! mikor múlik már el? szúrja a testem, nagyon!
2012. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert ha belédtörnek darabok, belehalhatsz!
2012. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!