Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Most csinaltam iq tesztet. Az...

Most csinaltam iq tesztet. Az első 98 a második 114es lett, ez jó eredmény?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezt itt kérdezed, akkor csaltál.
2012. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag nagyjából 100 körül van, szóval szerintem elég jó eredmények! Ügyes vagy! Esetleg be tudod linkelni hogy hol csináltad a teszteket?
2012. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
internetes tesztek nagyon gyatrák, nem jók
2012. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csinálj valódi tesztet.
2012. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt csináltam: [link] ehhez az volt írva hogy:Pontosság:Kiváló+
2012. aug. 30. 11:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez 134 lett. Ez gagyi, a mensáson 110 az IQ-m....
2012. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most akkor kipróbálom azt is...
2012. aug. 30. 15:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Mások szerint jo az alfa,meg azt olvastam hogy kortól is függ....
2012. aug. 30. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Az alfa szerintem sem jó, mert túl könnyű, és nem is hiteles. Tavaly nyáron azzal a teszttel 135 lett az IQ-m; ami nagyon szép lenne, ha igaz lenne, de nem az... :D


A Mensa tesztje viszont tényleg korrekt, próbáld ki magad:


[link]


A kor pedig mindig számít, tehát figyelembe veszik az eredmény kiszámításakor; ugyanúgy, ahogyan a nemet, az iskolai végzettséget és a lakhelyet is. Ezeket az adatokat pont ezért meg is kell adnod majd előre, utána indul a teszt.


Javaslom, hogy csak kipihent állapotban kezdj hozzá. :)

Külön kérik, hogy csak egyszer töltse ki a tesztet mindenki, tehát nem ér újrakezdeni vagy pár nap / hét múlva ismételni a jobb eredmény érdekében. :D


Szerintem ha a végére értél, az eredményről készíts egy képet magadnak emlékbe. :)

2012. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez csak egy szelete egy rendes IQ tesztnek. a logikai résznek kb. jó, de ezen kívül még kellene többek között memória, nyelvi képességek, térérzékelés stb.


egyébként egy normál teszt 80 és 120 között hiteles. ha ennél nagyobb, vagy kisebb érték jön ki, akkor speciális tesztet kell kitölteni a pontos eredményhez.


egyébként: [link]

2012. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!