Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ábrázológeometria? Nagyon...

Ábrázológeometria? Nagyon nehéz tantárgy? A matematikát nem szerettem középiskolában, de a geometriai részből 4 es voltam, szerkesztgetés még elment. Mennyire bonyolult ez?

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a szerkesztgetés elment, akkor talán boldogulsz vele.
2012. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ez azért sokkal bonyolultabb mint amit középiskolában tanultál, de ha egyszer megérted akkor belejössz.

Nézegesd ezeket:

[link]

2012. szept. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha megérted az alapokat, akkor nem olyan nehéz.

Jó térlátás kell hozzá, és gyakorlás.


Mondjuk egy kész szerkesztés elég ijesztőnek hathat egy kezdőnek, de nem olyan nehéz, mint amilyennek látszik.


Azért azt sem lehet mondani, hogy könnyebb, mint egy gyerek mondóka...

2012. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A leges legsz*rabb tárgy amit valaha tanulnom kellett,a kis gimis geometriának nevezett rajzolgatást rakd 10. Hatványra,na az lesz az ábrázoló geometriának nevezett förmedvény
2013. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,már túl vagyok rajta,förtelmes volt,szerencsére nem kellett belőle szakmai vizsgát tenni:D
2013. okt. 27. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó neked

Mi még csak nemrég tanuljuk,a tanárunk is egy vadállat,nem elég hogy a tárgy is egy förtelem:D

2013. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!