Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha két nap szemben lenne...

Ha két nap szemben lenne egymással, valamelyik képes lenne árnyékot vetni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván amelyinek erősebb a fénye.
2012. szept. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Árnyékot egymásra? Nem. A körülöttük lévő bolygókon igen de mindkettő világít -.-

Próbáld ki 2 izzólámpával. Tegyél egymás mellé 2 égőt -.-

2012. szept. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező arra értette a dolgot hogy a Földön lenne e árnyék.tegyük fel hogy mindkettő napnak egyforma erősségű fénye lenne


Nem vagyok csillagász de szerintem akkor is lenne árnyék,de előfordulhatna hogy eltűnnének bizonyos időre attól függően hogy milyen szögben érik el a napsugarak a Földet és helyileg hol vagyunk


De ez csak egy tipp,a Tudományok kategóriában kellett volna feltenned ezt a kérdést,ott vannak szakértők,nem itt :D

2012. szept. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában két árnyék lenne: lennének egyszeres és kétszeres árnyékok. Nem biztos, hogy az egyszeres árnyékot árnyéknak látnánk. Olyan helyzet lehetne, amikor éppen nincs kétszeres árnyék, de a bolygó keringése miatt nem tartana sokáig.
2012. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


A 2. hozzászólónak üzenem, hogy én nem használtam az "egymásra" szót, és hanyagolja ezt -,-', főleg ha hülye.

2012. szept. 8. 23:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Már bocsi de én nem hülyéztelek le annak ellenér hogy buta a kérdés. Úgyhogy ehhez tarts magad és moderáld a szavaidat. Kösz.

és egészítsd ki a kérdést mert ennyi info nem elég a válaszhoz.

A kérdésedben nem szerepel az hogy arra gondoltál volna hogy a Földön vet e árnyékot

2012. szept. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Komolyan mi bajod van? Válaszoltam teljesen nyugodt hangnemben te meg lehülyézel.

Ez szted normális?

Akárki is vagy egy kis kultúrát vagy nyugalmat tanulhatnál.

2012. szept. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A másik 3 mégis megértette, és az neked normális válasz volt? :D
2012. szept. 10. 17:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Első 3? LOL. Fizikából nem jeleskedtél fogadni mernék. Az első válasz az totál sztornó. hülyeség. És csak egy azaz 1 EGY válaszoló írt a földdel kapcsolatban. Továbbra is azt mondom hogy értelmes választ csak értelmes kérdésre tudok adni. De azért örülök ha már megkaptad a válaszod szóval megvan amit akartál. de ezt megtehetnéd úgy is h nem hülyézel le válaszolókat.

Puszi.

2012. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!