Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy kell szkennelni?

Hogy kell szkennelni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, elég sok féle képpen lehet.

Mit is akarsz te csinálni?

Nyomtatóval scannelni?

[link]

G.

2012. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1: Ne írj PM-et olyan dologgal kapcsolatban, amit ide kéne írnod kommentként. Nyugi, visszaolvasom a megválaszolt kérdéseket.

2: Abból, hogy HP, nekem csak a Házi Pálinka jön le. Írj már egy pontos típust!

G.

2012. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Beteszed a dokumentumot arcal lefelé rácsukod a tetőt szkennelés. Nempiszkálod! Nemnyitogatod...

Utánna a számítógépen elkezdi küldeni az adatokat fut egy csík. Megmutatja mit sikerült alkotnod. Adsz neki egy nevet é elmented ha jó. Általában forgatni is bírod ha fejjel lefelé szkennelte be. ha úgy mented el akkor úgy fogja megjeleníteni minden gépen. Ennyi....

Max még ami extra az az hogy általában a kívánt minőségeket lehet álligatni. Hogy fotó vagy szöveg,,

2012. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utolsónak : köszi :)

1-2.nak akkor te nagyon okos lehetsz ha a hp-ról neked a pálinka jut eszedbe képzeld ez a típusa hogy HP nem tudom neked mit kell még ezen magyarázni deskjet 2050A esetleg hogy hol mikor vettem ? am meg azért írtam privit,mert 18:17kor írtam ki a kérést és te már 18:20kor válaaszoltál gondoltam írok ha fent vagy még ugyis vissza írsz hogy ne kelljen állandóan nézegetni hogy válaszoltál-e már de mivel nem írtál tudtam hogy lementél nekem meg azonnal kellett a válasz nem 20óra valamikor egyébként már megoldottam rég amikor te írtál nagyon segtőkész vagy na puszi

2012. szept. 11. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó, megint én vagyok a szemét. Köszi! :)

Tisztában vagyok vele, hogy nem a Házi Pálinkára, hanem a Hewlett Packard-ra gondoltál, de típust nem írtál. Így kb. annyit ért a kérdés, mint ha én megkérdezném, hogy miként kell kivenni a generátort a kocsimból. Márka és típus nélkül erre garantáltan nem kapnék választ.

Na, mivel sikerült írnod típust is:

[link]

Letöltöd a megfelelőt, aztán már értelemszerű.

G. és a puszilkodást kihagyom... :)

2012. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudod felfogni hogy már kész minek küldesz nekem ilyeneket ami nem érdekel engem ? NA SOK SOK PUSZIKA
2012. szept. 14. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!