Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Földrajz leckémhez kellene...

Földrajz leckémhez kellene izland céget és terméket keresnem, de nem nagyon találtam?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyan kerested? Mi az, hogy nem nagyon találtad? Kicsit találtad? Vagy nem is kerested, hanem egyből ide jöttél? Mit vársz a válaszoktól? Tanítsunk meg a google használatára, vagy oldjuk meg a leckédet?
2012. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. most használom először ezt az oldalt! 2.én kerestem!és csak ez az egy hiányzik! de nem nagyon adott be semmit, vagy nem jó helyen kerestem vagy nem tudom
2012. szept. 11. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:

De tényleg, hogyan kerested? Pl "companies of icelnad"? Próbáltad? Mert ez az első találat:

[link]


Második:

[link]


Harmadik:

[link]


Szóval ha olyan rohadtul mgereőlteted magad, már rég kész lenne a házid.

2012. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát, lehet hülyén hangzik, de én azt írtam be hogy izland cégek, de egyébként már van válaszom köszönöm!
2012. szept. 11. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
És miután tapasztaltad, hogy nem kapsz megfelelő eredményt... ööö... azonnal feladtad. Új keresőszó, esetleg mivel a magyar nem kimondott világnyelv, angolul próbálni... ehh.
2012. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jahhh, arra nem is gondoltam :D
2012. szept. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!