Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy vannak ezek a szavak...

Hogy vannak ezek a szavak magyarul?

Figyelt kérdés

1:

local, clearly, pinch, my dad's place, divorced, separated, split up, get along, relaxed, getting hitched, rushing, drives me nuts, nightmare, unpack, to check you out, stuff


2:

an outfit, finally, poofy hair, a speck, to crash the party, unless, honked the horn, chasing after us, bleach, to flag down, everybody was raving, slobbered, to tuck everything in, triumphantly, the judges, replaced, apparently, the date, waist, price tag, zo blow a bubble, glasses,yelled, knocked on the door, spotted, grabbed, stuffed, admitted, was sick, greedy, covering


3:

responsibility, the loft, sensible, liquor, corny, raid, permission, otherwise, they'll be picked up, mates, I don't care, a couple of, chill out, and another thing, to scare the hell out of, tough, don't argue with me, it's okay by me, afterwards, you're grounded


Aki segít arra kérem úgy irja le a forditást hogy maradjon az angol is mellette, szóval pl apple=alma mert lehet félreirja,és nekem is nehéz lesz követni.



2012. szept. 15. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
A fordított használhatod nyugodtan--
2012. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
fordítót javítva
2012. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy figyelmembe ajánlod,de nincs szótáram,és fontos lenne a normális fordítás,ezért a google sem jó!!!
2012. szept. 15. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Sztaki szótár, Jómagam szótár, gugli translate, meg a lófasz tudja még hány szótár van a neten...


Komolyan azt várod, hogy ezt a litániát begépeli neked valaki?

2012. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aki nem segít nekem,nem muszáj ide írnia!!!
2012. szept. 15. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyermekem! (nem vagyok ősöd, csak jól hangzik ez a megszólítás:)) Annyi idő alatt, amíg itt várakoztál, már rég megcsinálhattad voltna :)
2012. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15:14-es vagyok:)

*volna:)

2012. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen egyszerű szavakra/szószerkezetekre tökéletes az online fordító. Csak ne egyszerre másold be, mert mondatnak veszi.
2012. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!