Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan összpontosítsak jobban...

Hogyan összpontosítsak jobban matekozás közben?!

Figyelt kérdés

Mindent tudok. Járok különtanárhoz is, és tudok minden feladattípust minden buktatót és az eljárást is ami kell hozzá, és megy matek órán is a dolog. De ha dolgozatot írok olyankor is biztos vagyok benne hogy jó amit írok, figyelek meg minden, lassan hogy nehogy valamit lefelejtsek, de mégis csak 3-ast tudok írni.

SOS az idei év már beszámít a továbbtanulásba!



2012. szept. 19. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
csak ennyit lehet csinálni, amiket leírtál :) még amit kihagytál, hogy többször elolvasni a feladat kérdését, és miután megoldottad a feladatot, akkor is megint elolvasni a kérdést figyelmesen, hogy nem hagytál-e még ki valamit, vagy nem értetted-e félre.
2012. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi, ezt szoiktam csinálni és van hogy észreveszem a hibát, de van hogy semmit hozá se tudok kezdeni...

egyszerűsítéses feladatnál pl észrevettem az azonosságot a számlálóban de a nevezőben nem volt és nem tudtam folytatni mert semmi közöset nem találtam benne, de a többinél ellenörzéssel kijöttek, és mégis,

2012. szept. 19. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
még gyakorolj akkor
2012. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is ilyen vagyok matekon könnyen megy a dogák rosszak :D nekem az vált be hogy anyum néha csinált próba dolgozatot. A tét arra ment hogy lemehessek-e este vagy legyen-e házimunka hogy izguljak. ha ezt gyakorlod jobban megy :))
2012. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:DD
2012. okt. 1. 19:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!