Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehet hülye kérdésnek tünik,...

Lehet hülye kérdésnek tünik, de gondoljatok bele! Lehetséges lenne párszáz év mulva?

Figyelt kérdés
lehetséges, hogy késöbb manipulálni tudjuk a részecskéket? ezzel mozgatni tudunk tárgyakat akár a tudatunkal is
2009. aug. 2. 20:53
 1/6 anonim válasza:
85%

Miért lenne hülyeség?Pár száz éve azt mondták az ember nem fog repülni.Pár évtizede, hogy a számítógép nem jó semmire, sőt pár éve azt is, hogy a dvd-nél nagyobb tárhelyű lemezt képtelenség csinálni...

Ugyan már!Emberek vagyunk, bármit meg tudunk csinálni!BÁRMIT. Előbb vagy utóbb, feltéve ha nem gyilkoljuk le magunkat...

2009. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Kedves Kérdező, én pár évtizedre tippelek ;).
2009. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha ez sikerül, nem állunk távol attól a világtól, amit Mr Lucas bemutatott star wars néven, nem?
2009. aug. 2. 22:56
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Azért egy 50 évre még biztos szükség van. Sőt szerintem még több száz év múlva sem lehetünk lakói más bolygóknak.

A génekkel meg mindek játszani? Ki dönti el, hogy ki kap képességet? Ki dönti el, hogy ehhez van-e jogunk? Nem kellene Teremtőt játszani (legyen az Isten, vagy a természet). Remélem nem sikerül. Mindent a gének útján akarnánk megoldani. És, aki netán erősebb lenne bármiben nálunk, Istennek hihetné magát Olyan szuperbűnözőket teremtenénk, hogy a gonosznál is gonioszabbak lennének. Én nem kérek a génmanipulációból!

2009. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
33%

Hozzászólás az előtő váalszhoz:

Én meg igenis kérek a génmanipulációból.Nincs több betegség,éhínség satöbbi.Nem mintha ez érdeke lenne bárkinek is ,de lényeg, hogy lehetséges lenne.Amellet meg, mi az,hogy ki dönti el kinek mi jut.Ugyan az ami ma is eldönti, hogy kinek jut a nagyobb ház, a több kaja...a pénz akinek van pénze lesz szuperereje.A bűnözökről meg annyit, hogy mindig voltak és lesznek is.Na és ha szuperbűnözők?!Csinálnak szuper terrorista elhárítókat.Haldnak a korral.

Az Istenségről pedig: Miért ne? Megtehetjük! Ha tudunk teremteni az azt jelenti, hogy Istenek vagyuk!

2009. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem nem kell neki sok idő. Ha csak azt megnézzük, hogy 20-30 évvel ezelött a commodore-64 tiszta menő volt, most meg már szinte mintha filmekkel játszanánk, olyan élethű. Nemrég azon nevettem nagyon, mikor barátom megjegyezte, hogy az unokáink ki fognak röhögni, hogy mi még asztalnál ülve játszottunk, billentyüket nyomogatva, meg egy TV-szerű valamit bambulva. Bezzeg majd ők....Szal szerintem nem lesz soká, és a kormány igenis alkalmazkodni fog, sőt, előbb lesz szuper-zsaru, mint szuper bűnöző. A teremtéstől pedig nem leszünk Istenek szerintem, de ez már egy másik történet. :-DD


PS: Srry, hogy hosszú lett.

2009. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!