Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Új etnikai határ? Magyar...

Új etnikai határ? Magyar határok kitolása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ugye Trianonnal leválasztottak tőlünk sok olyan etnikailag magyar területet amit nem kellet volna..Persze azt[elég nehezen ] még megértem, hogy meg büntettek, és a javarészt nem nemzetiségi részt levágták..

Viszont sok olyan felvidéki városka van még ahol a magyarok nagyon nagy többségben vannak..

Ennyi erővel, ezeket nem lehetne visszacsatolni hozzánk?

Azt megértem, hogy a régi nagy Magyarország már nem lesz, de nincs erre valamiféle rendelet?

Ha akkor ilyen alapon elvehették , akkor ezt most nem lehetne megtenni?



2012. okt. 19. 17:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

És szerinted jobban megéri több száz kilométert utaztatni, és gén kezelni, mint sem ,hogy a tök egészséges hazait megvenni? Ez nem a gazdák hibája hanem a kormányé, hogy ilyen drágán kell adniuk...Elhiheted, hogy magyarnak adnák el ha tudnák..Magyarország a Kárpát medence közepében helyezkedik el, így logikus, hogy a hegyekből minden víz idejön..[elnézést nem jut eszembe a földrajzi szakszó rá..]

Másik példa...magyarország átlagosan 8ftért tud áramot előállítani[bizonyos mennyiséget] , és nem ,hogy fejlesztenék x összegért az erőműveket, hogy a teljes országot lefedjék..inkább 18ft ért más országtól vesszük meg..

Szerintem csak a kormány a balfék..

2012. okt. 20. 19:06
 12/12 Magyarpatriota válasza:

Én nagyon remélem hogy lesznek igazsűgsabb etnikai határok!

Teljes nagymagyarország visszavételét nem tartom lehetségesnek, és nemszeretem ha a netnácik a mindent vissza elvet szajkózzák mert azzal csak hiteltelenné teszik az ügyet.

Viszont a magyarlakta területeket minden képpen szeretném hogy visszacsatolják.

Sajnos a jelenlegi világpolitikai helyzetben nem sok esélyünk van.

Talán a jövőben, ha Oroszország tovább erősödik, akkor az orosz román ellentétet felhasználva Erdély esetében talán lesz esély a magyarlakta részek visszacsatolására.

2013. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!