Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi ez a Area 51 project című...

Mi ez a Area 51 project című kiállítás? Itt a link: www.ufohangar.hu

Figyelt kérdés
Miért érdemes ide bemenni? Egyáltalán igaz ez a dolog vagy csak megint nép bolondítás? Előre is köszi a válaszokat!

2012. okt. 20. 16:08
 1/2 andriskukac12 válasza:

SZIASZTOK

Sajnos ezt kell mondanom hogy nagyon rossz volt.

3 teremből állt az egész.

1. kis videót nézettek meg velünk aztán rákellet állni egy fémkörre. Röhögve elmondta a csávó hogy most izolálni fognak .A második teremben ott volt az űrhajó.Dumáltak sokat aztán bementünk az űrhajóba. (nem volt nagy szám)amikor lementünk egy üveges dobozva zárva volt beültüzve egy csávó és utögette az üveget.Az utolsó teremben megpróbálták felboncolni de megszökött , 5 percig sötét vol és hirtelen fény lett és berontott az ajtón az ufo(össze f@stam magam :) ) de aztán futni kellet és a kijárat felé tereltek. Itt vége is lett. Én nem akarom elvenni a kedveteket de nekem nemtetszett.

2012. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én ma voltam, nekem se tetszett, nagyon gyenge volt. Van a discoverynek egy adása, ugyan azt adják elő ők is, csak nem a videó fut, hanem ők beszélnek de még a részleteket is onnan vágták ki..


A színészek próbálkoztak, de sok pénz kéne még hogy feltunningolják az egészet. A legvégét nem tudtam hova tenni, musicalban énekelték az ufónak, hogy megölik, majd szerelmes lett az egyik bele. Komolyból komolytalan? szóval nekem nem jött be, szerintem 3500at nem ér.


Viszont kis elsős csoportoknak bátran ajánlom, számukra izgalmas is lehet a dolog.

2013. jan. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!