Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik a leggazdagabb ország?

Melyik a leggazdagabb ország?

Figyelt kérdés
A világon.

2012. okt. 22. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha az országokat nézzük akkor:

[link]

Ha azt hogy az adott országban hogy élnek az emberek:

[link]

2012. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Vatikán. Nagyon titkolóznak.
2012. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg olyan sorrendet kéne alakítani hogy az országban hány órát kell dolgoznia/nap egy embernek az életben maradásért. Ilyenkor az afrikai országok nyernének,mert nem attól vagyunk gazdagok hogy reggeltől estig gyártjuk a szemetet a játékpénzért és a háttérből generált gdp ért. Az a gazdag ország ahol minimális a kényszermunka és maximális a szabad akaratból végzett teremtő munka.
2012. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Petboj, a baj csak az hogy hiába akarunk mi szabad akaratunkból jövő tevékenységet végezni, pl kimenni a ligetbe festegetni ha olyan társadalomban élünk ahol ezzel kb 1 hét alatt éhen halsz te is meg a családod is.
2012. okt. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor az afrikai országok nyernének,mert nem attól vagyunk gazdagok hogy reggeltől estig gyártjuk a szemetet a játékpénzért és a háttérből generált gdp ért."

Én inkább melózok kicsit tovább, de ne legyen akkora gyermekhalandóság, szeretném, ha valami bajom van, akkor meggyógyítanának, és ha a gyerekem normális oktatásban részesülne, és neki is lehetősége lenne világot látni. És nem vinnék el gyermekkatonának, hogy valami hadúr kábítószer és fegyverszállítmányáért harcoljon.... Dehát kinek ez, kinek az.. Tényleg, téged mi tart vissza, hogy Afrikába költözz? :-D

2012. okt. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem pedig nincs leggazdagabb orszag mert penze egy orszagnak sincs, a bankok a leggazdagabbak meg a cegek, ha megnezzuk az allamadossagokat nem talaltam olyan orszagot aminek ne lenne adossaga ami az en eretlmezesembe annyit jelent hogy egyaltalan nincs 1 forintjuk se mert meg visszafele kellene fizetniuk itt lathato az orszagok adossaga: [link]
2012. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem feltétlenül a GDP alapján kell eldönteni, mert pl. a gyárakban is rengeteget termelnek a gépek.
2014. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!