Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Online matek feladatmegoldó...

Online matek feladatmegoldó programot hol találok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek, de az offline.
2012. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor légyszi számoljátok ki nekem x-et sinx=1/2-t és sinx=-1/2-t! és nem hiszem, hogy olyan sok gimnazista diák lenne akinek bár egyszer ne lett volna szüksége egy ilyenre akár egy egyszerű összefüggésnél.
2012. okt. 24. 17:50
 3/11 2xSü ***** válasza:

[link]


Ilyenre gondoltál?


Amúgy az agy a legjobb feladatmegoldó, olyan dolgokat is meg tud oldani, amit a wolframalpha nem.

2012. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha meg is akarod érteni az ilyen feladatokat, esetleg érdemes ezt megnézni:

http://www.youtube.com/watch?v=ckb5poFkU8w&feature=plcp

2012. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha a matektanár ad a feladathoz négy lehetséges megoldást és a diákok beikszelik a szerintük helyes választ!...:)
2012. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 2xSü ***** válasza:

#5: Nagyszerű ötlet! Nem csak matekból, hanem minden tantárgyból ezt kellene csinálni! Már látom is a jövőt!


- Kőműves úr! Mennyi kavicsot rendeljek a 80m^2-es házam alapozásához?

- Mondjon négy számot, azt majd kiválasztom valamelyiket.


- Doktor úr! Fáj a fejem, meg a jobb vállam, főleg esténként, illetve piros kiütéseim vannak. Gyógyítson meg!

- Rendben, mondjon négy gyógyszernevet, aztán felírom az egyiket.


- Mekkora ellenállás kell ide, ha egy 100W-os erősítőt akarok összerakni?

- Mondjon négy elképzelést, azt valamelyik csak jó lesz bele…


- Hol van Párizs?

- Mondj négy koordinátát, azt kiválasztom belőle a helyeset…

2012. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tom Benko ***** válasza:
A fejedben.
2012. okt. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező! Mi sem egyszerűbb. Az ember megtanulja a függvénytant, ezen belül is a trigonometrikusokat, azon belül az inverz függvényeket. Ez az órán odafigyelés, a tankönyv tanulmányozása technikájával valósítható meg. Te kész receptet kérsz, hogy ezt ne kelljen megtenned. Ha megérteni szeretnéd ezeket, rendben, áldozunk egy kis időt a magunkéból. De hogy te kényelmesen mással foglalkozhass tanulás helyett, azért senki sem fogja a vissza nem kapható idejét erre áldozni. Esetleg ha jól megfizeted az ellenértékét.
2012. okt. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A középiskolás matek elsajátításában nagy segítség az alábbi honlap:matekmindenkinek.hu
2012. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a használható válaszokat.:) igen nagy stréber lehetsz hogy 3 évvel ezelőtt tanult nehéz feladatot meg tudsz oldani. füzetemben nem találtam ehhez hasonlót. jó tanuló vagyok és idegesít ha nem tudom a megoldást. az elmaradt demó szövegért elnézést, talán ha akkor kiírom elkerülhettem volna az ezekhez hasonló haszontalan kommenteket (amelyektől hemzseg a gyakorikerdesek.hu - jó volna ha mindenki próbálna a kérdésre öszpontosítani. ha nem tud segíteni mit sem ér egy rosszindulatú megjegyzés.): az az elvem hogy egy hasonló feladat levezetéséből is tudok tanulni. irányadónak is elég lenne a program, hiszen ha el akadok valahol, tovább tudnám folytatni.
2012. okt. 26. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!