Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az olasz nyelvet hol lehet...

Az olasz nyelvet hol lehet hasznosítani?

Figyelt kérdés
Most kezdtem tanulni a nyelvet, és nem vagyok biztos benne, hogy jó lenne az olasz. Valaki tudja, hol lehet hasznosítani az olasz tudást Magyarországon belül?

2012. okt. 29. 20:36
 1/3 2xSü ***** válasza:
Hát szerintem sokkal nagyobb eséllyel tudod az angolt, vagy a németet használni. Lehet, hogy vannak olyan cégek, ahol Olaszországi a vezetés, és ott előnyt jelent. De ez annyira nem általános, hogy nem is tudok rá példát. Vagy akkor is lehet előnyös az olasz, ha Olaszországba akarsz kimenni dolgozni. Esetleg +1 nyelvnek jó, illetve ha tudsz olaszul, onnan már viszonylag nem olyan nehéz a spanyolt sem elsajátítani, vagy egy franciával megértetni magad. Mondjuk szép az olasz, relatíve könnyen tanulható, de ha hasznosítani is akarod és nem csak a magad kedvére, akkor angolul vagy németül kezdj el tanulni.
2012. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Angolul már tudok, mint "mindenki", németet még nem, de kösz a tippet. Am igen, ki akarok menni olaszba. Ebben pedig a latin is sokat segít, meg az angol is.
2012. okt. 30. 14:40
 3/3 anonim válasza:
Olaszországban tudod hasznosítani.
2012. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!