Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történne ha...

Szerintetek mi történne ha egy állat vérét pl kutyáét egyesítenénk az ember vérével?

Figyelt kérdés

Mi történne akkor ha most én pl egy kutyából vennék vért és belefecskendezném magamba?

Bocs hogy ilyeneket kérdezek csak kíváncsi vagyok.

Kérlek normális válaszokat írjatok.



2012. nov. 1. 22:15
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem az, mint amikor egy ember nem a sajátjával megegyező vércsoportú vért kap. A szervezete idegennek érzékeli és az immunrendszere elpusztítja az idegen vérsejteket, és emiatt hemolízis alakul ki, ami veseelégtelenséghez majd halálhoz vezet.
2012. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
meghalnál
2012. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Méghozzá gyorsan meghalnál, mert a két vér nagyon utálja egymást és igen heves a kicsapódási reakció.
2012. nov. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ohh értem :/

csak mert az egyik haverom azt találta ki hogy állatok vérét fecskendezzük magunkba...

szerintem sem normális. na mind1 köszi a válaszokat :D

2012. nov. 2. 08:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem normális a barátod... Még egészséges, emberi, megfelelő vércsoportú vér átömlesztése is halálos, ha nem szakszerűen csinálják, tucatnyi hibalehetőség van, nem kezdem sorolni.


Remélem, hogy csak viccelt a spanod, és te vetted túl komolyan.

2012. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mindenesetre, ha ez a barátod bármi mást kitalál, várd meg, amíg ő csinálja előbb és legyenek gyorshívón a mentők. Amúgy ja, ebben az esetben halál.
2012. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért azt tegyük hozzá, hogy függ a befecskendezett vér mennyiségétől is. Pontosan ilyet sztem még nem teszteltek, de nem hinném, hogy 1-2 ml-be bele lehetne halni!
2012. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már hogyne lehetne belehalni!

Vérrögök képződnek, és azok ki tudja, hova mennek és mit zárnak el!


Ez még akkor is jöhet, ha emberi vért adsz be!

Még a levegő is nagyon veszélyes, ha beadod az érbe!

2012. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!