Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lefordítanátok nekem németül?...

Melitta55 kérdése:

Lefordítanátok nekem németül? Illetve a kérdéseket magyarra

Figyelt kérdés

Van rajtam póló egy pulóver farmer és ezenkívül egy kabát is , magassarkút hordok. Az iskolába busszal és vonattal járok. A vonattal 40percet utazok majd átszállok onnan busszal fél órát utazok míg el nem érek az iskoláig .

Haben Sie ein Vorbild?

Wer ist Ihr Lieblingsschauspieler?

Gehen Sie oft ins Kino?

Wo waren Sie schon im Ausland?



2012. nov. 5. 16:16
 1/2 anonim válasza:
0%

A szöveg:

Ich trage einen pullover mit jeans und t-shirt haben zusätzlich einen manter zu,ich trage high heels. Zur schule mit bus und bahn ich gehe. A 40 minuten mit dem us-pass, eine halbe stunde fahren, bis ich in die schule kommen.


A kérdések (sorba ahogy írtad):

Nekik van példaképük?

Ki a kedvenc humorista?

Mennek a moziba?

Amennyiben már külföldön?

2012. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szöveg:Kijavítva:

Ich trage einen T-Shirt, Pullover und eine Jeanshose, außerdem auch einen Mantel. Ich trage Stöckelschuhen. Zur Schule fahre ich mit dem Zug und Bus. Mit dem Zug fahre ich 40 Minuten, dann steige ich auf den Bus um, und fahre mit dem eine halbe Stunde bis zur Schule.


A kérdések (sorba ahogy írtad):

Van Önnek egy példaképe?

Ki az Ön kedvenc színésze?

Gyakran jár Ön moziba?

Hol volt Ön már külföldön?

2012. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!