Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lefordítanátok nekem németre?

Melitta55 kérdése:

Lefordítanátok nekem németre?

Figyelt kérdés
A kedvenc évszakom a tél,a karácsony miatt.Szeretem azt a meghitt pillanatot ami körülvesz.Kedvenc ruha márkám a tally weijl itt mindent megkapok ami nőies és divatos.Apukám egyéni vállalkozó ,anyukám pedig kereskedelmi menedzser.Szabadidőmben szeretek a barátaimmal és a családommal lenni.Csodálatos idő van bár elég meleg van.

2012. nov. 7. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Meine Lieblingsjahreszeit ist der Winter, wegen den Weihnachten. Ich mag diesen traulichen Moment, der uns umschließt. Meine Lieblingskleidungsmarke ist die Tally Weijl. Hier bekomme ich alles, was weiblich und modern ist. Mein Vati ist selbständiger Unternehmer, meine Mutti ist Handelsmanagerin. In meiner Freizeit mag ich mit meinen Freuden und meiner Familie zusammen zu sein. Das Wetter ist wunderschön, obwohl es sehr warm ist.
2012. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meine Lieblingsjahreszeit ist der Winter, wegen

Weihnachten-

2017. febr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!