Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 4-essel hova tudnának felvenni...

4-essel hova tudnának felvenni? Szeretnék traktoros vagy állatgondozó szakmát tanulni szerintetek ilyen hlyre felvennének?

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy 4-es tanulmányi átlaggal?

Ha igen, akkor ne viccelj már, hogy felvennének-e...

Ott te lennél a kircsi. :D

2012. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

traktoros?

Ha nincs saját földetek akkor értelmetlen.

2012. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ

na és állatgodozónak is megfelelnék?

2012. nov. 13. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze. :)


Hányadikos vagy most?


Egyébként minden tanévben megjelenik egy könyv (felvételi tájékoztató), amelyben meg tudod nézni az egyes középiskolák adatait. Tehát pl. azt is, hogy az adott iskolában milyen átlag szükséges a felvételhez.

De lehet, hogy az iskola honlapján is megtalálod ugyanezt.


Szerintem nézd meg az összes középiskolát, ami a lakóhelyeden vagy a közelében van, és akkor már tudni fogod, hogy melyikbe van esélyed bejutni. (Budapesten és vidéken is vannak még gimnáziumok is, ahova elég a 4-es átlag; egy sima szakközép esetén ez elég változó. Nálunk a mezőgazdasági szakközépiskolában 3,7 vagy 3,8 volt a követelmény még pár évvel ezelőtt; azóta lehet, hogy egy picit változott.)


A szakmunkássulikban még ennél is alacsonyabb átlagok kellenek; de én inkább olyan iskolát javasolnék, amelyben érettségi bizonyítványt is tudsz szerezni a szakma mellett.


Üdv. :)

2012. nov. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
6.-os vagyok köszönöm a tanácsokat
2012. nov. 15. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!