Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Csak szerintem hülyeség a...

Csak szerintem hülyeség a világvége,2000-ben is azt mondták nem?

Figyelt kérdés
Nekem töke olyan mint ha pénz lenne az egész mögött, meg z emberek hülyítése. Egyre több könyv jelenik meg, média is felkapja, annyira hülyeségeket írnak, dimenzióváltás, x bolygó..stb. 2000.-ben sem jött el.
2012. nov. 14. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, csak szerinted hülyeség, mi itt mind megrögzött világvége-várók vagyunk.
2012. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jól van de tényleg annyi hülyeséget hallani már. komolyan mondom jó hogy azt le nem írják h ufok repkednek körülöttem.
2012. nov. 14. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamiből a tehetségtelen embereknek is meg kell élni, akik valakinek a rokonai, így jön képbe ez és kapcsolatokkal kiadják, meggazdagszanak.
2012. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó vannak azért katasztrófák, pl.: földrengés, szökőár de ezek mingig is voltak, de ilyen hülyeségek hogy x bolgyó, null síkba megyünk...stb. Elhiszik az emberek, ennyi erővel már én is feltölthetek valami hülyeséget internetre. 2000-ben valami Y2K hülyeség volt, még sem jött be.
2012. nov. 14. 20:05
 5/8 gromo ***** válasza:

Einstein mondását tudnám idézni :" A világegyetem és az emberi ostobaság végtelen. Bár, a világegyetemben nem vagyok biztos..."

Ezekre a "hírekre", pánikkeltő ostobaságokra a csak egy kicsit is gondolkodó normális ember vállat rándít,röhög egyet és tovább megy. Azok veszik komolyan csak, akik kb. a kékalgák értelmi színvonalán tengődnek. Őket nagyon sajnálom.

2012. nov. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát jah, de honnan szednek ekkora baromságokat? amiket eddig hallottam: dimenzió váltás, pólusváltás, 3 napos sötétség, katasztrófák, valami x bolygó, emberiség 10%-a meghal, emberiség 100%-a meghal, 4 d, valami ufós cuccot is már. Én is csinálok egy cikket majd 2013-ban hogy itt a világvége mert valaki ezt jósolta tuti elkezdenének pánikolni.
2012. nov. 15. 17:14
 7/8 anonim válasza:
Igazi idióta, aki elhiszi, hogy világvége lesz....lehet, hogy pár ember azt szeretné, hogy ennek a szőrnyű életnek vége legyen, mint sem, hogy tovább romoljon, de ne várjunk CSODÁkat! :/
2012. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor változtasson az életén
2012. nov. 19. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!