Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Segítsééééég. Jó vagy irodalom...

Segítsééééég. Jó vagy irodalomból? Segíthetsz! :D

Figyelt kérdés
A házim irodalomból, hogy írjak egy fogalmazást amiben megtalálható a bevezetás, tárgyalás , befejezés meg az összes eleme egy fogalmazásnak. A címe az , hogy 'amikor meghallom a magyar hinuszt'..... Nincs ötletem, nem is tudom mi van ha meghallom a himnuszt tehát segíthetne valaki....

#dfdgrhtjz
2012. nov. 15. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen kedves, hogy felajánlod, hogy segíthetünk. Tudod, itt nekünk ez a hobbink. Főleg, hogy olyan szépen kéred.


Nos mivel az a feladat, hogy a te érzéseidről szóljon a fogalmazás, ami jelen esetben a nagy nulla, ezért én javaslom felvezetésnek azt, hogy írj a himnusz és a nihil kapcsolatáról, tárgyalásként fejtsd ki, hogy ez számodra mennyire semmit nem jelent, és hogy milyen unalmas, zárszóként pedig nevezd meg annak az országnak a himnuszát, amelyik tetszik. Végül a helyedben megfontolnám, hogy odaköltözzek.

(Egyébként a magyarok himnuszának úgy egyszerűen Himnusz a neve, nagy H-val.)

2012. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!