Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc konyvetek...

Melyik a kedvenc konyvetek amit eddig olvastatok?

Figyelt kérdés
Egy fogalmazast kellene nekem irnom a kedvenc konyvemrol de halvany lila gozom sincs milyen konyvrol irjak,mert nem olvasok konyveket es igy nincs is kedvencem!! Ha van vmi erdekes konyv amit ismertek akkor irjatok lecci!!!

#bla-aa
2012. nov. 17. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Asimov: Alapítvány sorozat
2012. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! De vmi olyanra gondoltam ami erdekes is es egyszeru vagy vicces!
2012. nov. 17. 15:40
 3/16 anonim ***** válasza:

Anna Rice - interjú a vámpírral (igazi oldschool vámpíros alapmű, nem ilyen szar modern pózer szarság)


robert merle: malevil - viszonylag rövid, és lehet hogy tetszene


george orwell: 1984 - híres mű, nagyon befordító, elszomorító, elgondolkodtató , viszont egy irodalomtanár lehet nem örülne ennek, politikai beállítottságától függően

2012. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat! Egyepkent nem irodalom orara kell nekem hanem angolra!! :))
2012. nov. 17. 16:20
 5/16 anonim ***** válasza:
*egyébként
2012. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Honnan veszed, hogy az Alapítvány nem érdekes. Na persze nem olyan sorvadt agyú zombiknak, mint te. Egyébként meg csak annyit kérdeztél, hogy melyik a kedvenc könyvünk, nem azt kérted, hogy írjunk helyetted fogalmazást. Ne írjunk mindjárt angolul?


Amúgy meg nem lenne jobb előbb magyarul megtanulni?

2012. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59% ez eléggé felesleges, sznob, és bunkó megnyilvánulás volt tőled...
2012. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor dicsérd meg, amiért életében még egy könyvet sem olvasott el. Valószínűleg kezet is foghatsz vele.
2012. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sorvadt agyuuu??? Kosz szepen hogy ki nyilvanitottad a velemenyedet rolam ugy,hogy meg csak nem is ismersz!!! De senkinek nem erdekel a velemenye,mert mindenki magabol indul ki eloszor ahogy ti is itt!! Egyebkent meg tudok angolul nem kertem hogy irjatok le helyettem hanem csak egy tanacsot kertem hogy milyen konyvrol irjak ami erdekes!!! Ennyi ilyen egyszeru de ti mident fel fujtok!!!
2012. nov. 17. 17:09
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

De hogyan írsz róla, ha nem olvastad?


#6-tal értek egyet.

2012. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!