Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi lesz egy hónap múlva...

Mi lesz egy hónap múlva 2012.12.21. -én?

Figyelt kérdés

Én egy 13 éves "gyerek" vagyok,akit nagyon érdekel a fizika meg a bolygókkal kapcsolatos dolgok...

És mivel már csak 1 hónap van az állítólagos világvégig.Én részben hiszek benne...

Meg állítólag irán és izrael között is kitörhet a III.VH...

És ez engem nagyon érdekel,de leginkább a világvége,ti mit gondoltok?


Érkezik a "Niburu" más néven a "Planet x".Az a bolygó,amely 12-szer nagyobb a földnél,ez a bolygó csak 3600 évente jön a föld közelébe.De 2012.dec.21-én olyan közel lesz a földhöz,hogy lehet hogy a föld pórusai felcserélődnek,az is lehet,hogy pár napra,vagy hónapokra megáll a föld forgása...És ez több katasztrófát is okozhat...

SZERINTETEK EZ IGAZ?


2012. nov. 23. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Péntek.
2012. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként minden gyereknek tudni kell, hogy a világvége egy csütörtöki napon esedékes, és nem a Niburu, hanem a Vogonok okozzák.
2012. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jön a Halálcsillag, és nekünk annyi.
2012. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Én egy 13 éves "gyerek" vagyok,akit nagyon érdekel a fizika meg a bolygókkal kapcsolatos dolgok..."

Ez szép és jó. Ha a fizika érdekel, abból bajod nem lehet.

"És mivel már csak 1 hónap van az állítólagos világvégig.Én részben hiszek benne..."

Ha úgy gondolod, hogy a Nibiru, a nullsík vagy a pólusváltás miatt lesz világvége, akkor viszont inkább feküdj rá a fizikára, ha már úgyis érdekel. Ha kicsit is utánaolvasol, rájöhetsz, hogy a különböző hipergalaktikus biorezonanciás katasztrófajóslatok nem többek egyszerű baromságnál. Csak egy fogódzó: szerinted a Földnél 12-szer nagyobb Nibiru milyen módon tudná megfordítani a Föld mágneses pólusait? Ha ez a bazi nagy bolygó 3.600 évente találkozik a Földdel és egy hónapon belül ideér, akkor szerinted mennyire közel van? Ha úgy gondolod, hogy nagyon közel jár, jók a sejtéseid. Nos, szerinted ha annyira közel van, hogy egy hónap múlva ideér, akkor miért nem látjuk? Miért nem tapasztaljuk semmilyen hatását? Miért igazodik az árapály még mindig a Nap és a Hold állásához, miért nem szól bele ebbe a Nibiru? Miért nem térülnek el a pályájukról a műholdak? Miért nem látnak az amatőrcsillagászok semmi rendkívülit az égen?

Na, látod, egyszerű kérdések ezek, mind a fizikához kötődik. De ha ezek felmerülnek benned, igen gyorsan elveted az egész Nibiru-hülyeséget.

De mondjuk az lehet, hogy a közel-keleti konfliktus miatt kisebbdajta világvége-hangulat lesz december végén. Az emberiség ugyanis nem a fizika szabályai szerint működik.

2012. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rossz helyről művelődsz, ha ezeket tényleg komolyan veszed. Attól, hogy valamiről sokan beszélnek, sok helyről hallod, meg népszerű, még nem lesz valóságalapja. (Gondolj a bulvármagazinokra!) Szünetben olvasgasd inkább a természettudományos tankönyveidet, hogy legalább alapvető rálátásod legyen a dolgokra. Ez már elég ahhoz, hogy felismerd az ilyen néphülyítéseket.
2012. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek mondják: péntek lesz !

Nézd már, az egész média felfújja. A lényeg, hogy meneküljünk - ez mibe kerül? Hát pénzbe.

Másik: vegyünk sok sok kaját. Szintén pénz.

Meg még vannak titkos menedékek, amelyekbe bevesznek PÉNZÉRT. Valami biztos lesz de nem világvége.

Már a kifejezés is helytelen, hisz a világvégéhez olyan esemény kell mint az ösrobbanás csak visszafelé.


Továbbá biztos lesz valami, mert amit sokan gondolnak, akkor az bekövetkezik. A gondolatnak teremtö ereje van, és amit hiszel az lesz(kb 20% esély hogyha globális cuccra gondolsz), de ha gondolnak rá 5 milliárdan, akkor valami nagy cucc lesz.

Hidd el, bolygókat nem fogunk tudni mozgatni. És én csak örülnék,mert a lélek nem hal meg.

2012. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia kedves kérdező.

Itt van minden ezzel kapcsolatban:

http://www.youtube.com/watch?v=ovnm8OeyPaI

2012. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!