Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tegnap vettünk egy my audio...

Zsozsoca kérdése:

Tegnap vettünk egy my audio tablet series 7 708w nem kapcsol be mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap vettünk egy a kérdésben olvasható gépet és nem akart bekapcsolni visszavittük ki is cserélték még 1 ugyanilyenre tiszta újra de ez is ugyanazt csinálja mint az előtte levő mikor ráteszem az áramra bejön a képernyőn egy widget hogy mennyi áram van benne és kikapcsol. És ha a bekapcsológombot nyomom akkor is ugyanezt csinálja. Mit csináljak már ma is visszavittük azt mondták este hagyjuk a töltőn de szerintem holnap is ugyanezt fogja csinálni???

2012. dec. 3. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Miért, mennyi áramot mutat a felvillanó cucc?
2012. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát szeirntem nagyon alul van de márvagy 2órája töltőn van és még mindig nem tudom bekapcsolni :(
2012. dec. 3. 18:55
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt mutatja és kikapcsol :((( Valaki segítsen :((

2012. dec. 3. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Töltőről illene pár perc töltés után bekapcsolt állapotba kerülnie/maradnia. Vidd vissza és OTT próbáljátok ki azt, amit cserébe adnak!
2012. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a széria tömegesen rossz lehetett mert 4 táblagépből 3on rossz volt és a negyedik lett csak jó. Köszönöm a válaszokat:)
2012. dec. 6. 14:23
 6/6 anonim válasza:
Hosszabb ideig nyomd a bekapcsológombot.
2012. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!