Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Fogalmazást kellett írnom...

Fogalmazást kellett írnom Janus Pannonius és Balassi költészetéből, de lehet nem jól csináltam?

Figyelt kérdés

Először is leírtam mi a reneszánsz, utána JP-ról írtam egy keveset, nagyjából az életéről pár mondatban. Balassiról is ugyanez, a végére pedig a költészetüket hasonlítottam össze.

Jó lesz ez így, vagy akkora karót kapok, mint annak a rendje?


2012. dec. 9. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Elejétől a végéig összehasonlító elemzést kell végezni. Tehát nem jó szerintem. De karót biztos nem kapsz.
2012. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sosem kellett még ilyet írnom, nem is nagyon magyarázták el mit, hogyan, csak hogy írjak és kész. Így csináltam, de most már nem fogok vele kínlódni. Ha nem jó, akkor nem jó, majd legközelebb...
2012. dec. 9. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, tökéletesen jó lesz az így. A "fogalmazás" NEM összehasonlító elemzés.


Egyébként a tanárnak rendesen el kellett volna magyaráznia, mekkora terjedelemben, mit és hogyan írjatok. Ha ezt nem tette meg, akkor nem is kérhet számon semmit.

Az lenne a gáz, ha ő megtette volna, csak te nem értetted (vagy nem jegyezted fel) rendesen.


Szóval no para. :)

2012. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!