Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Túlkorosoknak keresnék iskolát...

Túlkorosoknak keresnék iskolát pesten. Tudtok ilyet mondani?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és kicsit el zülöttem és 7. osztályt végeztem el csak. de szeretném kijárni 8 általánost hogy be tudjak vonuéni katonának

2012. dec. 16. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
bármelyik általános iskola ahol van esti oktatás, lehet menni estire vagy levelezőre..
2012. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezzel az a gond hogy átlagos iskolába 17 évesen nem nagyon vesznek fel csak nagy harc esetén mivel nem kötelesek már tanítani engem. ezért kérdeztem h van e erre szánt iskola mert nem akarom szájhúzásokkal vegyenek fel mert akkor csak a gondok lesznek.
2012. dec. 17. 01:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azok az iskolák ahol van esti vagy levelező oktatás oda mehet akár 30 éves is. Nem nappali tagozatos diákként kell jelentkezni, hanem felnőtt diákként,

Mivel nem írtad melyik város érdekelne, itt a link az iskolákról ahová felnőtt is mehet ESTIN vagy LEVELEZŐN tanulni,

[link]

2012. dec. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a linket és a segítséget. amúgy írtam hogy pesten:)
2012. dec. 17. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!