Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok 2012 december...

Hunika kérdése:

Mit gondoltok 2012 december 21 rol mi lesz?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 19:17
 1/8 anonim válasza:
100%
Elmegyek vizsgázni emberi erőforrásokból, aztán pedig mézeskalács házat készítek.
2012. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Okmányirodába kell mennem...
2012. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó munkanap az évben nekem :)
2012. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg valami jó...ciklusváltás vagy ilyesmi...akkor azt mondom ám legyen.Mert most nem olyan jó.
2012. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha minden igaz akkor a maják ekkortól számítják a bőség korát,és pozitív változások lesznek.

Úgyhogy a sok facebook-os poszton kívül semmi rossz nem történik.

2012. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 2xSü ***** válasza:

Vége szakad a napi tíz „Mi fog történni 2012. december 21-én” kérdésáradatnak, amit olyanok tesznek fel, akik nem képesek meglátni, hogy ezt a kérdést már számtalanszor feltették, még akkor sem, ha a kérdés feltevésnél a rendszer kifejezetten fel is kínálja a hasonló kérdéseket:


„Íme néhány kérdés, ami a te kérdésedre leginkább hasonlít:

(Ha a kérdésre kattintasz, elolvashatod új ablakban a teljes szövegét. Amennyiben a te kérdésed megegyezik valamelyik itt felsorolttal, kattints arra, és kérjük, ne írd ki a kérdést újra!)


- MI lesz 2012 december 21. -én?

- Mit gondoltok 2012 december 21 rol mi lesz?

- Szerintetek mi lesz 2012. december.21-én? Lesz világvége? Meghalunk? Fog történni valami?

- Szerintetek lesz világvége 2012. december 21-én?

- Lesz 2012 december 21-én világvége vagy ez csak film és újabb hülyeség?

- Ez igaz? Belemegy a Föld a null síkba? Tényleg világvége lesz 2012. december 21-én? Szerintetek?


Figyelem! A kérdésed még nem került kiírásra! Amennyiben nem szerepel a fenti kérdések közt a kérdésed, kattints a Kérdés kiírása gombra a folytatáshoz!”

2012. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia kérdező. Itt egy elég jó válaz erre.

http://www.youtube.com/watch?v=ovnm8OeyPaI

2012. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 2xSü ***** válasza:

#7: Huhh, hát ez a videó erősen sántít. Az a baj vele, hogy a legalattomosabb fajta, tényekből indul ki, hozzácsap pár feltételezést, majd olyan következtetéseket von le, ami csak egy prekoncepció tükrében logikus, amúgy nem állja meg a helyét, nem objektív. Itt-ott kimondottan hülyeséget mond. Amúgy valahol lehet érezni, hogy próbálja a videó úgy beállítani, hogy a „fizikusunk” nem nagyon hisz az összeesküvés elméletekben. (Persze azért elég jól ismeri őket, hivatkozik rájuk). Szóval próbál az egész pengeélen egyensúlyozni, elhitetve a nézőben, hogy itt bizony egy objektív, elfogulatlan, tudományos alaposságú véleményről van szó. Hát a lényegét tekintve egy frászt tudományos. Maximum használ fel olyan tényeket, amelyek tudományosan megalapozottak.


Kíváncsi lettem, ki ez a Dr. PhD. Magyar László. (Ez így önmagában vicc, hiszen vagy Dr. vagy PhD., hiszen a PhD-ben benne van a doktor.) Rákerestem a Google-ban, és nem találtam a videóra hivatkozáson kívül semmit. Több eset lehetséges. Vagy tényleg letette a doktorit, de azóta más területen dolgozik (pl. mérnökként), vagy eleve nem doktor. Mindenesetre tudományos munkája nem található sehol. Én ennek tükrében még abban sem vagyok biztos, hogy Magyar Lászlónak hívják.

2012. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!