Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek 8. után mezőgazdas...

Szerintetek 8. után mezőgazdasági technikus vagy traktoros szakközépbe menni?

Figyelt kérdés
ja és kollégium és év végi 4-es átlag

2012. dec. 18. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
4-es átlaggal mész földet túrni meg traktorozni?
2012. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Balki, legközelebb inkább emeltesd ki az eddigi kérdéseidet. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__37..


Jelen esetben én a mezőgazdasági technikusi szakközépiskolát javasolnám; de úgy látom, te nagyon ragaszkodsz a traktoroshoz... :)

2012. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kalmj ***** válasza:
Menj el egy pályaválasztási tanácsadóba!
2012. dec. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen azért ragaszkodom a trakttoros mert apa is traktoros
2012. dec. 19. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy apukád traktoros; mivel leírtad az egyik kérdésednél. És meg is értem valahol ezt a ragaszkodást; csak akkor nem tudom, miért vagy bizonytalan, miért kérdezősködsz kb. hetente.


Figyelj, Balki: szerintem ne aggódj ennyire, majd kialakul egy preferencia előbb-utóbb. Keress olyan diákokat, akik ezekbe az iskolákba járnak, érdeklődj tőlük, milyen a suli, a tanárok, a tantárgyak; végzettek körében kérdezősködhetsz az elhelyezkedési lehetőségekről, a megszerezhető jövedelemről, az egész napos teendőkről... Tehát informálódj, hogy többet tudj mindenről. Így remélhetőleg biztos leszel a dolgodban, mire döntened kell. :)

2012. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

nem tudsz menni egyböl technikusnak 8 általános után!!!


ha még érdekel a téma szolj vagy irj prováltot én ilyen iskolába járok..mondom ha érdekel még akkor leirok részletesen mindent...

2013. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a mezőgazdaságnak nem bíztató a jövője, de ha ezzel akarsz foglalkozni akkor olyan szakmát válassz ahol szerelő (is) lehetsz. Az "biztosabb" mint a termeléssel kínlódni mert a gép ugye pusztul mindig......
2013. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!