Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mérgezőm a rántott párizsi?

Kalmj kérdése:

Mérgezőm a rántott párizsi?

Figyelt kérdés
A Hálózat tv-n volt egy szabadegyetem sorozat. Az egyik részben hétköznapi mérgekről volt szó. Felsorolták úgy emlékszem a zöld krumplit, a mérges gombákat és a rántott párizsit is. Sajnos az előadást se találom és em tudom azt se hogy miért pont a tántott párizsival van baj. Segítsen valaki! Köszi.

2012. dec. 27. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
A legnagyob mérgező a Hálózat tv!
2012. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"A legnagyob mérgező a Hálózat tv!"


Hógyne, mert van benne egyetemi előadás, meg színházi előadás, meg Szentpéteri Csilla koncert. Esetleg ha a kérdésre válaszoltál volna, nem kapmál minuszt.

2012. dec. 27. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:

A mérges gombák és a zöld krumpli valóban mérgező,de a rántott párizsival nem értem,hogy mi a baj.

Talán az,hogy olajban kell kisütni,és ez nem teszi túl egészségessé az ételt,de ezen kívül semmi ötletem sincs,

2012. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

"Esetleg ha a kérdésre válaszoltál volna, nem kapmál minuszt."


Rohadtul nem érdekel a mínuszod!

A véleményem most is az: Hülyén feltett kérdésre -"Mérgezőm a rántott párizsi?"- nem lehet normális választ adni!

2012. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha nincs válaszod, jáccá mássa...
2012. dec. 27. 13:04
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Meg kellene tanulni helyesen írni!
2012. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az adalékanyagokat nem szabad megsütni, mert még veszélyesebbek lesznek.
2012. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi 7-es. Én is valami ilyenre gondoltam. :)
2012. dec. 27. 13:24
 9/11 Salx Narval ***** válasza:
Az olcsóbb párizsi,virsli, önmagában is durva, bár azt nem tudom, hogy mérgezőek e. Minden esetre még az éhes macskám is otthagyta, egy kis szagolgatás után.:D Nálunk azóta a macsek teszteli a párizsit és a virslit, azt esszük amit őkelme jónak ítél.:D Hozzá tenném, érti a dolgát.
2012. dec. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tetris ***** válasza:

Talán félreértetted az előadást. A rántott párizsi nem lehet mérgező, de egészségtelen igen. Mivel vannak benne tartósítószerek, meg emulgálószer, meg mittudoménmicsodák. A sütés pedig még plusz szénhidrátot is jelent.

Ettől függetlenül szerintem tök fincsi a rántott párizsi, és akár mérgező, akár nem, én szeretem.

2012. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!