Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy van az az alkohol...

Igaz az hogy van az az alkoholszint amitől jobban fog az agy? Ha igen mennyi ez?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy valamennyi alkohol megivás után, akár a tanulás is jobban mehet.

2012. dec. 27. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Az alkohol tompítja az agyat.
2012. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 liter pálinkától megtanulod hogy többet nem tanulsz pálinkával xD
2012. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ööö, izé... Válaszolj nagyon őszintén, légy szíves három kérdésre; azután majd én is válaszolok a te kérdésedre. :)


A kérdés kiírása előtt milyen fajta alkoholos italt fogyasztottál?

Mekkora mennyiséget? Mennyi idővel a kiírás előtt?


Üdv. :)

2012. dec. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én már tanultam erősen besörözve, utána szexuláis élményem volt (megb.sztak), szóval cáfolom az állítást.
2012. dec. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van is benne igazság, akkor az szerintem max 1 sör. De miért nem próbálod ki?
2012. dec. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kalmj ***** válasza:
A pia nagyon sok önbizalmat ad. Egy kisérlet kimutatta, hogy 1 sörtől sokkal gyorsabban döntesz és mindig elképesztően rosszul. Szerintem ebből adódik, hogy a tanult anyag is összekuszálódik a fejedben. :)
2012. dec. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már sokszor észrevettem, hogy jó társaságban egy bizonyos mennyiség után sokkal jobban pörög az agyam, akár a tanulás is jobban mehetne. Viszont ennél rossz a megközelítés, mivel az alkohol oldja a gátlásokat, az ember jobb kedvű, és ettől pörög jobban az agya. Ha viszont nincs jó társaság, akkor ihatsz bármennyit, nem fogsz jobban tanulni.
2012. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én minimális mennyiségre gondoltam. Egy két korty bor, esetleg 0,5 - 1 cent pálinka.
2012. dec. 29. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!