Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Létezik ezüst pisztolygolyó?

Létezik ezüst pisztolygolyó?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Nem tudom, hogy jó helyre írom e, de remélem. A kérdésem az lenne, hogy létezik e ezüst pisztolygolyó, és be lehet e ilyet szerezni elérhető áron? Pusztán kíváncsiság, mert, ha létezik is, akkor valószínűsítem, hogy elég borsos ára van. De nagyon érdekelne, hogy lehet e ilyet szerezni.


2009. aug. 26. 10:58
 1/4 anonim válasza:
szerintem nem mert az arany és az ezüst elég puha fémek igy gondolom mikor a pisztoly elsülne lehet deformálodna a golyó.
2009. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem érv, ólomból is volt golyó, az is puha. De szerintem nincs, vagy csak kuriózum, mivel vámpírok és vérfarkasok nem léteznek, ezért felesleges lenne ezüstből golyót kraftolni. De előfordulhat, hogy valaki csináltatott néhányat. Ha rákeresel, hogy buy silver bullet, van néhány érdekes találat.
2009. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

12:22: Jah, bar nagysagrendekkel kemenyebb femek, mint mondjuk az olom... Meg jo, hogy abbol nem csinalnak lovedeket. :)

Kiegeszites: pusztitas szempontjabol, nem annyira gond, hogy deformalodik, sot.

2009. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehet készíteni,és biztos van, ahol már ki is próbálták.A fajsúlya is megvan hozzá,és az se baj,ha deformálódik,(annál nagyobb pusztítást okoz).Ja és csak relatíve drága az ezüst,150-200Ft/g.2000 ft-ból megvan egy golyó kb.(de ezt csak saccoltam)
2009. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!