Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Fog növesztés lehetséges?

Fog növesztés lehetséges?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy gondoltam mint pl. a szarvas agancsa is újranő időnként..

2013. jan. 9. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Születésedkor megvan az összes fogad, amik nem nőhetnek újra. Néhány rágcsálónak folyamatosan nő (amíg el nem veszti), de az emberé fix.

Mikor a gyerek megszületik a tartós fogai még csak kezdemények, csak akkor jönnek elő, ha már kellően megnőttek

[link]

2013. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor már születésünkkor az állkapocsban vannak a maradandó fogak, vagyis annak "hagymái" ?

Ezt valamilyen dns manipulációval se lehetne változtatni?

2013. jan. 9. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Cápa DNS-el kell keverni az emberi DNS-t (én egy kis delfint is hozzátennék). Azoknak folyamatosan termelődnek az új fogaik (revolverfogsor)

Az elefántoknak azt hiszem 6 (néha 7) ilyen fogsor készletük van, és néhány állat azért is pusztul el, mert elfogynak a fogai.

2013. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyilván az ember nem fog elpusztulni ha elveszti a fogait, legalábbis gondolom.

Gondolkoztam ilyeneken, hogy mi történik majd ilyenkor.

De ugye van turmix meg daráló amivel fel lehet dolgozni az ételt a gyomornak megfelelő állagúvá.

2013. jan. 10. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!