Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tegyük fel hogy visszautazol...

Tegyük fel hogy visszautazol az időben, és megölöd az apád de akkor te sem születsz meg és nem ölhetted volna meg. Ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés
és nem párhuzamos dimenzióba utazunk csak az időben.
2009. aug. 30. 00:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
kihagytam hogy az elött ölöd meg az apád mielött te megszületsz"
2009. aug. 30. 00:32
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet feltételezni se, pont ezért, paradoxon.


Az időutazás egy idősíkon soha nem történhet meg, soha nem fogják feltalálni, különben már tudnánk :) Biztos visszajött volna az időben a nagyokos, hogy legyen mire vernie magát :P

2009. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
jó de ha visszajött volna és elmondta volna akkor már nem lett volna olyan nagy okos késöbb mert már akkor tudták volna rég!:D:D:D
2009. aug. 30. 00:39
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát nézd, ha elméletileg lehetséges és visszajöhet valaki az időből akkor van rá esély, hogy már meg is történt csak a kormány aki tudomást szerzett róla titkolja. :S
2009. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
milyen igazz... erre még nem is gondoltam
2009. aug. 30. 01:14
 6/15 A kérdező kommentje:
csináljunk ebböl is összeesküvés elméletet mint mulder ügynök:)
2009. aug. 30. 01:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ebben áll az időutazás paradoxona.

Erre megoldás a párhuzamos valóságok elmélete.


De a legjobb válasz a Vissza a jövőbe c. filmben van:


"Az egész világegyetem felrobban."

2009. aug. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"és nem párhuzamos dimenzióba utazunk csak az időben"


Akkor nincs megoldás. A paradoxont csak párhuzamos világokkal lehet feloldani sztem. Ez ugyanolyan, hogy a gyök -1-nek sincs megoldása az 1 dimenziós számegyenesen, de a komplex 2 dimenziós számsíkon már igen. A párhuzamos világokkal is egy plusz dimenziót adsz, és így az elméletnek már van megoldása.

2009. aug. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak simán megszűnik az a jövő létezni. Ha egy fonálként képzeljük el a téridőt (aminek a hossza az idő és 3 dimenziót beleraktunk nullába) akkor olyan, mintha fognád és összekötnéd a fonál egyik részét a másikkal, és amikor teszel bármit a múltban akkor ez elkezd összehúzódni, torzítva ezáltal a "jövőt", a fonál távolabbi részét. Azaz nem történne semmi, menne a jövő a maga útján. Te nem léteznél benne, de a maradék életedet leélnéd itt.
2009. aug. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hmm érdekes válaszok köszönöm :)
2009. aug. 30. 07:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!