Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A legtöbben miért okoskodnak...

A legtöbben miért okoskodnak ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Valaki föltesz mondjuk egy tudományos kérdést és valaki akinek köze sincs az egészhez (köztük te is!) válaszol rá, mintha tudná, vagy gyorsan utánanéz a neten, amit más is meg tud csinálni.

2013. jan. 18. 18:01
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Csak teszik az agyukat,külső szemlélőként azt mondhatod rá,hogy semmi értelme.Ők biztosan tudnának rá okot találni.
2013. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Máshol nem nagyon tudnának labdába rúgni. Méghozzá névtelenül.
2013. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
Én okoskodok különböző neveken bejelentkezve, de nem mondom meg miért.
2013. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
A kérdés nem éppen a "miért"-re irányult?Így nem igazán adtál hasznos választ.
2013. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
ja, már válaszoltam.
2013. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
És ilyenkor veritek a melleteket, hogy jajdejó professzori magabiztossággal reagáltam egy kérdésre?
2013. jan. 18. 18:17
 7/53 anonim ***** válasza:

Most komolyan, éppen kioktatsz gyakorlatilag mindenkit a tudományok témakörben? Nem érzed úgy, hogy valójában te akarsz itt mindenkit hülyének beállítani, miközben magadról azt gondolod, hogy te vagy a zseni? Szánalmas vagy, de még nem vetted észre.

G.

2013. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember azért válaszol,mert másoknak akar segíteni,és nem az önérzete miatt.Ettől függetlenül jó érzéssel tölti el az embert,ha értékelik a válaszát.
2013. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy olyan szánalmas vagy, hogy szánalmasnak titulálsz engem.
2013. jan. 18. 18:23
 10/53 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés mégis milyen indíttatású?Remélem nem akarod provokálni az embereket.Neked segítenek azzal,hogy válaszolnak.Itt még hála az égnek senki sem trollkodott.
2013. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!