Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Néhány évtized és vége a...

Néhány évtized és vége a civilizációnak?

Figyelt kérdés

Az európai demográfiai adatokra hivatkozva tettem fel ezt a kérdést.

Hogyha a fehér emberek eltűnnek/beolvadnak akkor Európában a sötétség lesz urrá.És vége lesz a civilizációnak.

Az iszlám hit miatt a követők nem képesek civilizációt teremteni , a feketék szintén nem képesek rá.

Az ázsiaiak viszont igen de arra már ők is túl kevesen lesznek.

Szóval ezután a Föld elpusztul vagy mi fog történni?


Mert bizony ahogy elnézem ezeket a muszlim tüntetőket Angliában kezükben olyan táblákkal hogy "Saria for the UK , Islam will dominate the world" nem látok mást csak sötétséget.

Vagy a fekete gettókra gondolok Londonban illetve az USA-ban szintén csak sötétséget látok a jövőben.



2013. jan. 20. 12:02
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Igen,

ázsiaiak viszont túl kevesen lesznek, hogy tehessenek ellene.

2013. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.Biztosan kitalálunk addig valamit.Nem kell mindjárt vészmadárnak lenni.
2013. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 szántóvető ***** válasza:
Mindig is változott a Föld népessége,elképzelhető hogy eltűnik az európai ember évszázadok múlva.De a túlnépesedés legalább ekkora gondot jelent,talán egy atomháború megoldaná ez utóbbi problémát.
2013. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Szerintem népességszabályozásra van szükség a 3. világbeli és iszlám országokban is a kínai minta szerint.


Európában csökken magától is.

2013. jan. 20. 12:25
 5/42 خديج&# válasza:
51%
Menj vissza a gyülekezetedbe, ahol ezzel tömték tele a fejed, ők meg fognak erősíteni ebben, nem kell itt terjeszteni a pánikot. Olyat kérdezel, amire embernek NEM LEHET VÁLASZA. De gondolj arra is, hogy csak 2 db kromoszómával van az emberenek több, mint egy krumplinak-. És ki tehet arról, hogy milyennek születik??? Miért nem vagyunk krumplik?- kb ez olyan szintű kérdés volt. Plusz: A kérdés enyhén szólva fajgyűlölő. Köszönöm, hogy sötétnek neveztél 2 milliárd embert - ezt már megszoktuk, nem is fontos. Várom a piros kezeket :)
2013. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Elnézést ha valamivel sértőt mondtam.Nem szándékoztam rasszista és xenofób jellegű dolgokat mondani.


Viszont amik tényleg azok tények.Sajnos ez az igazság.

2013. jan. 20. 12:33
 7/42 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vallásos ember és nem járok semmiféle gyülekezetbe.

Csak sokat tájékozódok az interneten , tanulmányozom a gazdasági , demográfiai , társadalmi mutatókat illetve egyéb dolgokat is és a fent leírt következtetésre jutottam.

2013. jan. 20. 12:35
 8/42 anonim ***** válasza:
48%
Meg az internetes tájékozódás mellett tanulhatnál egy kis logikát is, meg szerezhetnél tapasztalatokat első kézből is, mert nem elég információkhoz jutni, értelmesen kell feldolgozni őket, illetve kiszűrni a ferdített, illetve hamis információkat. Persze te nyilván azt hiszed te csinálod jól, nembaj mindig is voltak és mindig is lesznek sötét emberek.
2013. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Ez miért fajelmélet?

Csak leírtam a tényeket.

Amiről , írtam a gettók...stb azok mind igazak nem csak egy amerikai rendező agyszüleménye vagy egy álom hanem a való világ.

2013. jan. 20. 12:43
 10/42 A kérdező kommentje:

Többször jártam Európa nyugatibb részén , hidd el nem csak a webről tájékozódok és nem csak propagandákat sorolok itt.


Először én sem akartam elhinni hogy ekkora a baj , aztán saját szememmel is láttam.


Természetes hogy mindig lesznek sötét és világos emberek.Nem itt van a baj.

2013. jan. 20. 12:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!