Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van olyan honlap/ok ahol...

Van olyan honlap/ok ahol lehetne tanulni 9. ,10. ,11. ,12. , es iskolai anyagokat, hogy ha az iskolám gyenge?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A tankönyved erre nem jó?
2013. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyenge suli, a könyvek sem a legjobbak.
2013. jan. 25. 10:16
 3/7 A kérdező kommentje:
És váltani csak jövőre tudok, +nem mo-n van, hanem németországban, angol iskola, szóval még csak a boltokban sem tudnánk jobb tankönyveket venni:(
2013. jan. 25. 10:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, azért nem éppen elhanyagolható apróság, hogy nem Magyarországon van az iskola. Gondolod, minden országban ugyanaz az anyag?
2013. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, de a matek, fizika, biológia kémia stb, érdekelne, mert ugye magyar suli/k után (magyaroszágon elég erős az oktatás az általános iskolai/gimnáziumi szinten) elég gyenge ez nekem, ezért érdekelne, hogy van-e valami ilyesmi honlap?
2013. jan. 25. 14:45
 6/7 anonim válasza:

[link]


Mondjuk én nem használom, csak hallottam, hogy van ilyen.

2013. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Wikipédiát is nézegetheted mind a három nyelven.
2013. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!