Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki megoldaná?

Valaki megoldaná?

Figyelt kérdés

Áginak és Beának összesen 500ft-ja van. Hány forintja van Beának,ha a,Áginak 200ft ja van? 300 az oké ! B, áginak x ft ja van? C, áginak 200ft tal több pénze van mint beának? D, áginak x ft tal kevesebb pénze van,mint beának? E, áginak másfélszer annyi pénze van mint beának ? F, ági és bea pénzének aránya 3:7?

Egyenlettel!



2013. febr. 24. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Khm... Szerintem ez is a te kérdésed:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__40..

:D


Akár igen, akár nem, nézd át egyesével, és próbáld megérteni.

Aztán próbáld meg a mostani feladatokat egyedül megoldani; mert ha mindig más csinálja meg helyetted, akkor soha nem leszel önálló.

Ha leírod az egyenleteket kommentben, megnézem, jók-e. :)

2013. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltél azt nem én kérdeztem! Lécci írjatok
2013. febr. 24. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismét csak azt tudom javasolni, amit előzőleg: ha nem is a te kérdésed, nézd át alaposan, és értelmezd. Sokat segít a sajátjaidhoz is. Úgyhogy próbáld meg megoldani ezeket egyedül; nem olyan nehezek, biztos menni fog legalább egy pár. :)

Ami meg nem lesz jó, annál segítek, hogy rájöjj. :)

2013. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!