Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Évvégén meg bukok töriből és...

Kittuci16 kérdése:

Évvégén meg bukok töriből és nem bírok már javítani pótvizsgára kell mennem csak nem tudom hogy akkor tételeket is adnak még? Meg ha pótvizsgán megbukok akkor mivan?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A pótvizsga úgy zajlik (legalábbis nálam úgy volt), hogy húzol tételt, kidolgozod, aztán elmondod. Mintha érettségin lennél. Ha megbuksz pótvizsgán, akkor évismétlés.


Én történelemből és fizikából voltam. A törit utáltam, nem is sikerült. A fizikával más volt a helyzet, azt szeretem, jó is voltam/vagyok benne, annyira, hogy úgy gondoltam nem kell bejárnom. Pótvizsgán hármas lettem, év végi jegyem egyes, pótvizsga ötös, de az egyes miatt hármasnál jobb jegyet nem kaphattam.

2013. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kittuci, miért nem bírsz javítani? Még csak március eleje van, három hónap van hátra a tanév végéig. Ennyi idő alatt lehet egy rakás jegyed felelésre, dolgozatra, szorgalmira; csak szedd össze magad. Nehogy már egyetlen tantárgy miatt évet kelljen ismételned...
2013. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A történelem annyira nem lehet nehéz

hogy kettesre (hármasra) ne tudja valaki megtanulni

2013. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!