Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy az ember több...

Lehetséges hogy az ember több méter magas lesz pár száz évvel később?

Figyelt kérdés

Mert ugye mindenki magasabb a szüleinéllegtöbb esetben.

ui: remélem jó helyre írtam


2009. szept. 15. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ugyanis a gerincünk nem bírná el
2009. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos van egy határ, ameddig az átlagmagasság elmehet. Aminél egyszerűen nem "éri" meg magasabbnak lenni, mert akkorára nőne a gerincferdülés és egyéb ortopéd betegségek esélye. Egyébként én úgy tudom, azért vagyunk magasabbak, mint az elődeink, mert sokkal fehérjedúsabban táplálkozunk és mert magas hormontartalmú ételeket eszünk. Mi már a fogyasztói társadalom emberei vagyunk, szóval történt egy generáció váltás, de ennek szerintem van egy természetes határa, szóval nem lesz minden generáció egyre magasabb és magasabb.
2009. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
plusz a keringésünket nem tudnánk fenntartani(kb 250-300 cm-től) 1. voltam
2009. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De arányaiban a szív annyival magasabban lenne
2009. szept. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jó, de sokkal nagyobb utat kellene "bejárnia"(mármint a vérnek) és ezt nem győzné pumpálással
2009. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!