Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van a tudományban 100% -os...

Van a tudományban 100% -os válaszoló?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 22:17
1 2
 1/20 Silber ***** válasza:
83%
Én 1-2 alkalommal láttam már, de azok első, vagy legfeljebb kis számú válaszadók voltak. Mindig lesz valaki aki nem ért egyet amit mondasz, akár félreértésből, akár tudatlanságból. Ne is keress ilyet.
2013. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Persze, rengeteg válasz szokott kapni 100%-os értékelést. Bár attól is függ, nyilván, milyen kérdésről van szó. Például az evolúcióról szóló kérdéseknél rendszeresen megjelennek a lepontozó kreacionisták is...
2013. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Na majd akkor én csinálok egyet.
2013. márc. 27. 22:50
 4/20 anonim ***** válasza:

Tessék, belelapoztam neked az általam megválaszolt kérdések rovatba, kettőt is találtam neked fél perc alatt, ahol konkrétan az enyém is 100%-ra lett értékelve :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..

2013. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

Silberrel egyetértek. Plusz egy kis kiegészítés: ebben a kategóriában is vannak, akik csak másokat lepontozni járnak ide, tehát végigpirosítják az összes választ egy-egy kérdésben; ill. itt is működik a nick alapján pontozás, azaz néhányan a tartalomtól függetlenül pirospacsiznak. És teljesen mindegy, milyen témájú a kérdés.


Nem tudom, mire vonatkozik a kommented, de szerintem ez csak egy-egy válasz esetében reális, mert abból valóban elég sok 100%-os van, ahogy Gaebrol is írta, bár ő félreértette a kérdésedet ugyebár...

Tehát még egyszer: hosszabb távon nincs olyan válaszoló, aki 100%-ban hasznos válaszokat ad, esetleg csak a regisztráció utáni néhány napban, amíg le nem pontozzák a válaszait.

2013. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De ha feltennék egy unalmas kérdést, amire csak én tudnák válaszolni, utána két három másik néven rájárnék válaszolgatni és felpontozni magunkat?
2013. márc. 27. 23:12
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
#6 tedd azt, ha jó neked
2013. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Ha jol tudom, 4 "like" kell, a 100 szazalek eleresehez egy-egy kerdes eseteben. Ugyhogy legalabb 4 masik profilodnak kell majd lenni a 100%-oson kivul.
2013. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik elég a kérdező és egy idegen keze hozzá
2013. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy tapasztaltam, két értékelés kell ahhoz, hogy megjelenjen a válasz százaléka. És szerintem teljesen mindegy, kié, tehát nem kell okvetlenül a kérdezőnek lennie az egyiknek.


A kérdezőnek pedig: hiába felpontoznád más regisztrációkkal a saját válaszaidat, ha valaki más pedig lepontozná... :P


Egyébként meg ennyire nem unatkozhatsz... Inkább olvasgasd a kérdéseket, tudom javasolni a Helyesírás alkategóriát, egyrészt ahogy látom, rád fér; másrészt meg az a legviccesebb. :D

2013. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!