Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Aki gyalogsárkányozik, az...

Aki gyalogsárkányozik, az repülés után, miután földet ér, hogy megy el onnan?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, a felszerelés van vagy 25-35 kiló. Mindig oda kell rendelni egy kocsit, vagy mi?
2013. ápr. 10. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igyekszik oda visszatérni, ahonnan indult. Ha nem sikerült, akkor igénybeveszi korunk találmányát: mobilteloooóóó. :D)))
2013. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

'az repülés után, miután földet ér, hogy megy el onnan?'

Néha gyalog, néha mentővel, esetleg hullaszállító. Földetéréstől függ.

2013. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Höhöhö, de jó! Kösz, hogy elsütötted itt nekünk ezt a poént! Azt se tudod, mi az a gyalogsárkány, ugye?
2013. ápr. 11. 00:04
 4/16 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nálunk a vasútállomásra olyan jó 10 éve besétált egy úriember nagy összegyűrt paplannal és megkérdezte, megy-e innen bármi vonat Pest felé és egyáltalán ő hol van?

Mint mondta, 6 órája indult Csillaghegyről siklóernyővel, elkapta egy felszálló áramlat egy felhő alatt, mire kikeveredett a felhőből, fogalma sem volt hol van. Az állomásfőnökkel térképen kikeresgélték, hogy kb. 200-250 km-t röpködött összevissza.

Na ő spec vonattal ment haza. :)

2013. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Nálunk a vasútállomásra olyan jó 10 éve besétált egy úriember nagy összegyűrt paplannal és megkérdezte, megy-e innen bármi vonat Pest felé és egyáltalán ő hol van?

Mint mondta, 6 órája indult Csillaghegyről siklóernyővel,"



Tudsz magyarul? Gyalogsárkányt kérdeztem. Siklóernyő =/= gyalogsárkány.

2013. jún. 2. 11:43
 6/16 anonim ***** válasza:
Te tudsz olvasni? Ő meg csak érdekességképpen leírta.. Mekkora tahó vagy.
2013. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Néha nem értem, miért nem lehet a kérdeződ lepontozni :\
2013. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Miért? Azt kérdeztem, hogy hogy lehet gys-nyal elmenni a leszállás helyéről. Erre ő leírta azt, hogy siklóernyőnél ez hogy van. Ezt kérdeztem? Nem. Hasznos volt a válasza? Nem. Miért vagyok akkor bunkó? Tudom, hogy siklóernyőnél hogy működnek a dolgok. A kérdésemre szeretnék választ kapni.
2013. jún. 2. 20:10
 9/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, valóban kicsit bunkó voltam. Csak utálom, amikor összetévesztik a kettőt, illetve szívesen elmagyarázom, mi a különbség, de ebben a kérdésben arra szeretnék választ kapni, amit kérdeztem.
2013. jún. 2. 20:16
 10/16 Wadmalac ***** válasza:

Nem tévesztettem össze semmit. Sárkánnyal ugyanaz a helyzet. A hegyen előszeded a csomagot, előkészíted, aztán elrajtolsz. Kirepülöd magad, leszállsz. Szétszereled, elpakolod, aztán vonat busz metró autóstopp. Csak kicsit nehezebb a csomag.

Miért lenne más a helyzet? Mert amikor repül, más a formája?

:D

2013. jún. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!